Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Ijk #11 üzenetére

    Pl. vidéken nincs minden sarkon nyílt wi-fi hálózat, tehát a netezést már ki is lőhetem.

    Nem túl kényelmes megoldás, de arra alkalmas telefonnal (pl. Symbian, WinMo v. Android) meg lehet wifin osztani mobilnetet, esetleg MiFi routerrel szintén...

    Hangminőségre egy sansa agyonveri, tehát zenére sem jó.

    Ez tény, de a Touch inkább kis multimédiás szórakoztatóeszköznek van kitalálva, mint lejátszónak.

    Telefonálni meg ugye nem lehet vele

    Wifin keresztül tudsz, valamint van 3rd party kiegészítő ("kabát"), amivel képes GSM-hálózaton működni... :)

    ekkora képernyőn videózás pedig a vicc kategória.

    Én sem szeretem az egérmozit, de ettől még nem jelentenék ki ilyet kategorikusan, csak mert nekem nem felel meg a célra...

    **

    Hogy ON is legyek: nekem tetszik a lejátszó, bár kíváncsi vagyok, mennyire lehet sikeres egy Android alapú PMP az iPod Touch-csal szemben. Ha valaki nem akar egy teljesen új OS-t írni médialejátszóra/multimédiás eszközre, akkor nem tudok jobb választást, főleg, mert többé-kevésbé versenyképes alkalmazáskínálat egyelőre csak Androidon van az iOS-szal szemben.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák