Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabber01

    addikt

    válasz ViZion #37 üzenetére

    Ömmm...és? Hol érdekel engem hogy lesz újabb? Mindig lesz újabb mindennél, ettől még nem fogom egyből eldobni a tökéletesen működő dolgokat, mert csak. Milyen hülye hozzáállás ez? Ha akarod vedd nyugodtan mindig a legújabb szart, hiába nincs rá semmi szükség. Az asztali gépemben még mindig benn van 2 250Gb-s winyó, sőt, egy ős 40es WD is. Miért? Mert működik és teljesen jó 10+ éve. A benne lévő X2es proci és stb. is már rég csere érett ezzel a szemlélettel. Vicc komolyan mondom ez a mentalitás. A mai napig és még valószínűleg jó pár évig mindent el fog látni tökéletesen az a gép amire kell.
    Már nem azért de ha kiadok x tízezer Ft-ot vmire, elvárom hogy sokáig kiszolgáljon, nem csak 5-6 évig.

    D1Rect: látom az idegennyelv nehézségeket okoz. Hátha így könnyebb lesz. A trim még mindig nem arra való, mint amiről szó volt. Az a wear leveling. De egymásra jótékony hatással vannak.

    [ Szerkesztve ]

    Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

  • vellerd

    tag

    válasz ViZion #37 üzenetére

    Mondjuk én sem vágom ezt, a nagy mizériát. Kb 4 évig használtam gond nélkül egy Micron 120GB-os sata2 -est (280MB/s olv, és 140Mb/s ír). Ebből 3 évet ment Win Xp-vel is.Semmi gondja nem volt, tavaly novemberben adtam el. Pedig a becsavarozáson kívül semmit nem csináltam vele. Vagy csak én fogtam ki egy jó példányt belőle? Mondjuk átlagos felhasználás semmi extra. Azóta egy Samsung 840 EVO 250gb -ot nyúzok szintén gond nélkül (remélem még jó hosszú ideig :B ).

    Eladó Pioneer TS-E2099,Q9550 Proci,160GB Sata HDD, 2,5" 250Gb Noti HDD 3napot használt 100/100

Új hozzászólás Aktív témák