Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anulu

    félisten

    válasz BiP #18 üzenetére

    szemüvegesként ez nem érint. majd akkor fog minimálisan is, ha nem interlace-elt parasztvakítás lesz (amitől kb 15mp alatt kapok olyan fejfájást, hogy teljesen elveszítem a koordinációs képességem). szóval, ha valaki többet mutatna, mint amit 10éve is láthattunk pl a VR-1-nél, annak igazán örülnék. és itt nem az API-ról, hanem az emberi tényezőről van szó.

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

  • Dany007

    veterán

    válasz BiP #18 üzenetére

    Hát ez szomorú.
    Létezik amúgy 3D vakság is, asszem Cifu írt erről egy cikket.

    Én is és a család meg az ismerősök is azt tapasztalták amit én az IMAX-ben. Ezért mertem ilyen egyértelműen beszélni az élményről.
    Sokáig nem értettem, hogy az amerikai filmekben látható 3D-s mozikban miért húzza el a fejét a tömeg mért mozognak ide-oda... Elvégre az akkor itthon elérhető piros-cián -os anaglyph 3D-nél én nem éreztem semmi ilyen késztetést.

    Na, aztán az IMAX-ben egycsapásra megértettem. :D Valamikor 2007-ben voltunk először egy T-rexes filmen. Hát baszki ott én is húztam a fejemet nehogy bekapja! Brutális élmény volt...

    Persze ez soktényezős dolog. Amiket láttam azok többsége spéci IMAX film volt. Plusz amiket néztem több órás mozifilmek, ott egy idő után ráállt a szemem a 3D-re és már nem volt akkora szám sajnos.
    Na most ehhez képest az itthoni 3D tényleg majdnem nulla. Egy minimális pluszd ad hozzá. Én szeretem. És mivel mindössze 10%-kal került többe a TV-m 3Ds változata, mint a sima ezért úgy gondoltam megéri. Ennyit meg is ért.

Új hozzászólás Aktív témák