Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    max a 84-es lesz annyi de aki beéri a 65 colossal az Sony 65 colosából kiindulva 7000 dollár körüli lesz ami itthoni viszonylatba olyan 2,3 de nagyon max 2,5 milliót jelenthet.
    Persze még ez is borzalmasan sok az átlagnépnek de a 6 millióhoz képest sokkal barátibb.
    Én azt mondom jövőre indulhat a 4K mánia mert jövőre nem ilyen aranyárba adják hanem bekerülhet (persze szerintem) az éves kínálatukba a gyártóknak.
    Példának a Samsungot tudom felhozni. Tavaly kiadták az ES sorozatot ami 65 colos méretig volt elérhető a 8000-es szériába aztán az év második felébe kijött egy akkor aranyárba árult 75 colos 9000-es néven.
    Idén ez az aranyáras termék a 65 colos 4K tévéjük lesz (várhatóan F9000 néven) így ebből kikövetkeztethető hogy jövőre a G széria termékei között (szerintem csak a 8000-esek) már 4K-sak lesznek. Ezek között meg vannak már félmilliós tv-k is tehát aki épp azon gondolkodik hogy váltania kéne az már elgondolkodhat rajta a többségnek akik 200000 körül kéne azoknak várhatóan 2015-ig várniuk kell. Akkor viszont már mindenhol ottlesz a 4K (kivéve persze a tökalsó kategória ott tutira marad a FullHD).
    Márpedig ha a Samsung jön akkor jön mindenki ezekkel a tv-kkel.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák