Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    válasz gamerkiller #41 üzenetére

    Vártam, hogy valaki megkérdezi majd, hogy én hogy döntenék, ha ilyen helyzetbe kerülnék. Az őszinte válaszom pedig az, hogy fogalmam sincs. Amit most biztosan tudok az az, hogy sosem akarok elszakadni attól, akit szeretek és foggal körömmel képes vagyok küzdeni érte, értünk, a kapcsolatunkért és mindazért, amit felépítettünk. Szóval biztosan ki merem jelenteni, hogy az élet nem nagyon tudna olyan akadályt görgetni elénk, amitől én megfutamodnék. Viszont... az éremnek mindig két oldala van. Ha megtudnám mondjuk, hogy egy ilyen komoly és akár végzetes betegségem van, akkor az ijedtség és a félelem után belegondolnék, hogy vajon mit kellene átélnie mellettem a másiknak. Az egom rögtön sikítana, hogy ne engedjem el, ha mellettem akar lenni, hát legyen, így csak könnyebb lesz, legalább nem érzem majd magam annyira egyedül. De a valóság az, hogy amíg nekem jó, hogy mellettem van és könnyebb elviselni, addig neki napról napra rosszabb. Hiába látszik erősnek, hiába mosolyog, tudom, hogy minden egyes eltelt nappal egyre jobban fél. Este átsírja az éjszakákat és imádkozik. A jövőre gondol és megijed, mert mi van, ha nincs jövő? Na nem...ezt soha nem kívánnám annak, akit szeretek. Nagyon nehéz kérdés és férfiasan bevallom, nem tudnám mit tegyek. Most mindössze azt tudom, hogy nem akarom szenvedni látni azt, akit ennyire szeretek. Soha!

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Új hozzászólás Aktív témák