Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Praston

    tag

    válasz #16939776 #26 üzenetére

    Ilyesmin még nem gondolkoztam, de ha lehetséges lehet megérné. A formát megszerettem, a szenzor is nagyon jó. DE! A kapcsoló ezzel a feszített módszerrel valami szánalom. Az első g303-nál valami eltörhetett 3 hónap alatt! és a bal egér duplán / triplán clickelt. Kaptam vadi újat cserébe, ennél meg az van, hogy a jobb egérnél a rugó (gondolom valami ilyesmi lehet ott) elmozdul és úgy érzi mintha elengedném, de nem, ami vicces mikor Rainbow6-ben az ember épp céloz majd elkezd ugrálgatni a célkereszt mint valami fogyatékos... ilyenkor meg kell kopogtatnom kicsit a buksiját a jobb egér gombnak, hogy álljon a helyére és onnantól megint jó. Na most ezt majdnem minden nap eljátszom akár többször is. A bal egérgomb meg mintha megint kezdene rakoncátlankodni de még nem vészes. Nevetséges ez a minőség úgy, hogy itt van az MX518-am amit még bő fél éve használtam, még LAN-ra is vittem magammal! és máig működik (kábelt kellett egyszer forrasztani csak rajta mert megtört), csak már az oldal gomb kezdett meghülyülni meg hát nem mai.
    Probléma meg mind a 2 egérnél kb 2-3 hónap után jelentkezett, szóval az elállás nem opció.

    [ Szerkesztve ]

    i9-9900k , rtx 3090 , 32 gb

Új hozzászólás Aktív témák