Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • butch3r

    senior tag

    válasz Joczek #218 üzenetére

    akkor az eredetiben is rosszul írták.

    nem kell értened, a bankkártya mögötti technológiákat sem. de az analógiám marad. ha feltörik steamet és onnan viszik az oda elmentett kártya adataidat és leveszik róla pénzed arról nem a kártya (és annak technológiája tehet) hanem a harmadik fél akinél tároltad.
    a hack nem a bitcoint érinti hanem a nicehas rendszerét.

    Egyébként nem kell értenem a mögötte levő katyvaszt - ami kb. olyan mint a szcientológiáé - hogy lássam hogy hülyeség. Ha nem értem a katyvaszt mélységeiben, akkor máris outsider vagyok és ne merjem kritizálni, mert nem értek a mögötte álló pszeudo-tudományossághoz.

    szerintem meg nem árt ha érted mi van mögötte, ahhoz hogy tudjad kritizálni. nem kell mélységeiben, de amíg számodra a harmadik fél rendszere = bitcoin addig még a felszínét sem kapirgálod. így a véleményed addig addig max a tudatlanságodból fakad.

    @lacca87: az én saját tárcám privát kulcsa csak nálam van meg biztonságos helyen meg egy backup helyen. már sokszor le lett írva, hogy nem egy ember kezében összpontosul és nyilt forráskódu a rendszer, nyugodtan bogarászd át a kódot és ha találsz benne olyan hibát amivel az állításaidat végre tudod hajtani akkor döntsd romba vagy lopd el a pénzt, rádbízom melyik számodra szimpatikusabb. Aki(k) kitalálták az egész privát kulcs/ publikus kulcs dolgot biztosra mentek, jelenlegi ismeretek szerint nem lehet feltörni, de ha neked sikerül akkor nagy hírnév vár rád :) (és nem nem birtokolja a kulcsot.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák