Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz etel89 #174 üzenetére

    HD 6870 lett belőle,mert jobb vétel volt mint a gtx 560. persze a GTX 560 jó karesz, csak míg AMD esetén fut egy 6870-esre a pénzed, ami azért korrekt, Nvidiából egy kiherélt GTX 550-re futja

    mivel sokkal jobb ár/értékkel bír az AMD, ezért mondják rá hogy sz*rok a driverei, pedig ez nem igaz, illetve már régóta elég magas színvonalúak, oké 1900pro idejében még lehetett ilyet mondani :D

    bull1: szerintem attól korrektebb számozás nincs hogy 12.10, 13.2 ami magában rejti az évet és hónapot, pont hogy szöges ellentétben áll az állításával(nem is lehet komolyan venni), pont az nvidiánál nehéz felfogni hogy ez mikori, milyen driver

    oké a béták, meg hotfix-ek lehet olyan bonyik mint nvidiánál, én ilyenekkel nem élek, és ne csodálkozzon senki aki béta meghajtókkal szórakozik hogy vannak problémák

    én mindig hivatalos, végleges drivert használtam, talán ezért se volt gondom az AMD kártyáimmal, tökéletesen tették a dolgukat

    tudom hogy már nem aktuális kártyák, de ma is igaz, hogy erősebbet kapsz a pénzedért AMD-n, néha picit erősebbet, néha sokkal erősebbet, a sweet spot pedig nálam a x850 szeria, vagyis most a 7850

    az éri meg nagyon, általában mindennel megbírkóznak, maximális részletesség mellett

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák