Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Grayraven

    csendes tag

    válasz ByB #8 üzenetére

    A szépség relatív, ez igaz, de a szépség nagyon nem minden. Nekem személy szerint a macek designja a szívemcsücske, annak ellenére hogy a köré szerveződött hypeot és életérzést nem nagyon szeretem. Viszont amivel nem lehet vitatkozni, az az összeszerelési és anyagminőség, valamint a szerkezetekbe tervezett toleranciák, illesztések száma, jellege. Van egy megjelenésekor magasan a felsőkategóriába pozicionált HP tabletem (két évre rá, bagóért vettem bontatlant) és az első megrökönyödésem az volt, hogy nyikorog, kopog, hajlik, és az alkatrészek elcsúsznak egymáson, nem is beszélve arról,hogy telerakták mindenféle kis nyílással, vájattal, amikbe minden beleragad, és képtelenség célszerszám nélkül tisztán tartani. Munkakörnyezetben akad macbook, pro, meg air is, mindegyiket tüzetesen átnyomogattam már érdeklődésből, és ezek a hiányosságok egyáltalán nem mondhatók el róluk.
    Applet szidni nagyjából olyan divat, mint apple terméket birtokolni, de tény, hogy nem csak a formaterveikből kellene ihletet merítenie a többi gyártónak.

Új hozzászólás Aktív témák