Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dwiki

    senior tag

    válasz commanDOS #32 üzenetére

    "E-helyett az Apple csinált egy gyors, használható és nagyon szép felületzű op.rendszert, ami mellesleg betonstabil, hiszen teljesen egybeforr a hardverrel, lévén, hogy több tízezerféle márkás vagy dzsunka konfig helyett, csupán pár mac modelrre kell fejleszteniük."

    Azért ez megkérdőjelezhetô...
    Az alaplapon kívül, milyen alkatrész más mint egy "sima" (vagy legyen márkás) PC-ben?

    És én sajna pl. baromi sokat szívtam pl RAM-al (márkás, sôt kimondottan mac-be "tesztelt" méregdrága ram), még G5 ben (tehát PPC).
    Szarrá fagyasztotta az OsX-et (aztán hazavittem otthonra és XP-vel atomstabil volt - tehát a RAM-nak fizikai baja nem volt, vagy nemtom)

    AZ OsX-en a kék halál ugyan áttetsző, de létezik...

    A laptop (vagy mi ez) valóban baromi jól néz ki. És - mint többen jelezték - baromi drága.
    Nekem nem kellene, bár egy indexes videón láttam hogy jól lehet vele frizbizni... :) ...
    (frizbinek egyrészt drága, hosszútávon meg inkább a belcsint értékelem a külcsinnel szemben, úgy áltban)

    (ellenben az új IMac-ket elfogadnám, az külcsin/belcsínben egyaránt tetszik)

    Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

Új hozzászólás Aktív témák