Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Karavik

    veterán

    Pár gondolat:

    Miután felraktam a legújabb Global stable ROM-ot nagyon csalódott voltam, mert:

    1. Proximity sensor nem működött megfelelően hívások közben, ami nekem fontos, mert napi 2-3 órát beszélek telón hétköznaponként, így aktív kijelzővel ez elég kellemetlen...

    2. Továbbá telót Bluetooth összepárosítva Opel Insignia multimédiás egységgel, zenelejátszás közben nem volt hang, azaz némán játszotta le a zenéket. Ennek van a második legnagyobb prioritása nálam, mert sokat vezetek és telóról BT-n keresztül hallgatok zenét.

    3. Ujjlenyomat-olvasó jópárszor csak sokadik próbálkozásra érzékelt

    4. Átjött tesóm Gaaxy Note 8-al, hogy megversenyeztessük a telókat kamera terén sötétben, aztán ettől sem lettem túl boldog (zaj mindenhol)....kamera szintén fontos szempont számomra

    Ez így egyszerre sok lett nekem, aztán elkeseredésemben el is döntöttem, hogy felteszem a telót hardverapróra, aztán Ingbrzy közben elküldte nekem a closed china beta 8.6.7 alapú MIUI10 8.6.7 xiaomi.eu beta build-et tesztelésre és nagy örömömre 1. 2. 3. problémám teljesen megszűnt, 4. pontban említett kamera képesség pedig sokat javult és ez itt még nem a vége...

    Ebből is látszik, hogy a stabil ROM elnevezésnek csak pszichológia hatása van, gyakorlatban pedig csak 1-2 hónappal régebbi fejlesztői kiadásról van szó az aktuális fejlesztői kiadáshoz képest.

    Plusz hab a tortán, hogy Mi5 után most Mix 2S-el szinte mindenhol van LTE hálózatom, legeldugottabb falvakban is! Eddig Edge-n szenvedtem Mi5-el és csak városról városra érve volt használható mobilnetem...ennek vége szerencsére :))

    Úgyhogy most már teljes öröm és bódottá van! :C

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

Új hozzászólás Aktív témák