Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V8David

    tag

    válasz >-48-< #273 üzenetére

    "csupasz, tölts rá ami neked kell elv"

    Engem éppen ez fogott meg. Szabadság. (Bár remélem tényleg így van, még nem próbáltam...) De ahogy néztem ezt a maemo-t, nem sokat kell rajta tökéletesíteni, nekem a symbian is jó volt. Ebben is benne van szinte minden, ami KELL (nem a játékra gondolok).
    Azonban egy átlagos felhasználó ezt nem tudja megtenni, mert nem ért hozzá annyira, de biztos vagyok benne, hogy nem is fog venni ilyen "kütyüt". Nekik ott van az s40-s60.
    Az meg miért baj, ha valaki tökéletesíteni akarja a tulajdonát? Attól még nem lesz senki sem "geek" (utálom ezt a kifejezést). Mindenki azt tölt le és telepít a telefonjára, legyen az iphone, android, nokia, amit akar, neki tetszik és kényelmes. És Te miért vettél android mobilt? Biztos, hogy naponta legalább 1x Te is felmész a marketra, hogy utánanézz és letölts valamit, pedig nem hiszem, hogy geek vagy.

    "tud mindent, amire egy mezei felhasználó használni akarja és képes. Mondjatok még egy olyan készüléket, ami a geekeknek és a mezei felhasználóknak is tökéletes."
    Én 2db iphone-t fogyasztottam el, soha nem dobogtatta meg a szívem és nem találtam meg benne azt, amit kerestem. És az itunes meg egy hulladék, meg az is, hogy rá vagy kényszerítve a használatára. Nekem hosszú időbe telett, hogy megtanuljam használni --> mezei felhasználó és használhatóság?!

    E=mc² - Nincs értékelésem, mert 8 évet külföldön éltem és csak Ebay-en hirdettem.

Új hozzászólás Aktív témák