Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imi290

    aktív tag

    Meg vegyük pl. azt hogy az n8 eléggé masszív teló,párszor már pottyant különbőző helyekre meg ilyenek tok nélkül is,és a munkámból adódóan sem irodai munkám van szóval ott is simán nyugodtan előkapom.nem féltem,nem is fogom a vitrinben tartani :D januártól van meg és nem is látszik rajta kopás hasonló.míg egy ilyen divat telefont azért félteni kell meg ez meg az ... olyan mint a nővérem SE xperia arc-ja is nem tudom mitől olyan hú de komoly telefon semmi extra nincs rajta csak hogy vékony :D
    ha már logikusan józanon gondolkozik az ember akkor az egész világra kiterjedő ingyenes gps ami azért elég jó ahhoz képest hogy telefon,12 mpix-es kamera xenon vakuval,meg az a 16 GB memória elég jó egység.igaz ma már vannak 2000 magos telefonok,de ahhoz kellene egy erős akku is szerintem,vagy telefonálsz 1 órát és bír 12 órát az elem. meg azért az a alumínium ház is jó dolog szerintem.jó telefon én azt mondom,legalábbis nekem jó de én a használhatóságot nézem nem azt hogy mi romolhat el rajta.ami elromolhat el is romlik. mire van a garancia ? ha meg nem tetszik eladod valakinek :D

Új hozzászólás Aktív témák