Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Karma #10303 üzenetére

    Böngészés: ofc gyári vs gyári. Nekem elég gyors, de fikázzák hogy N8 lassú; hát most megnéztem hogy mi az egyesek szerint gyorsabb.

    Szöveg: OK, ezen van trackpad, elején ez em volt triviális - bár enélkülieken nem tudom hogy megy.

    És hol tudom azon felül h magyar QWERTZ-re állítani?

    Semmilyen előlapival nem tudom oldani. hangerő is esetlen helyen van,hangszórót fektetve mindig eltakarom.

    Semmibe írás: Vissza kellett huzigálni , mert elmászott írás közben az ahova írtam. De visszahuzigálás után megint.

    Fogy: Reggelig estétől 15%ot esik a töltöttség, 2 helyett 1 napot bír kb ua használattal a desire.

    Oké hogy szokjam meg, de esetleg ha más elött nyitot meg a böngészőt előfordul hogy nem szeretnéd hogy lássa mit néztél :U

    Egyértelmű dolgokra nem pazarlom a karaktereket, N79/X6 is jobb képeket csinál, főleg kiexponálás tekintetében. Ezek voltak elsőre amik megleptek. Otthon jegyzetelem :D

    <ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák