Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ozoli

    csendes tag

    válasz Vegitaa #3886 üzenetére

    Szerintem mindenkinek magának kell eldönteni, hogy megéri e vagy sem. Én úgy érzem, hogy megéri, az elsőt száz negyven körül sikerült megvenni a másodikat, ha százért meg tudnám, akkor az már az az ár, amit be lehet vállalni azzal, hogy a kettőt használom 5-6 évet.
    A hardver része magáért beszél, sok gondom nem volt vele, egyszer a sarkain elgurult vagy húsz métert, megállt a verés bennem, de működöt még vagy négy hónapig és csak aztán voltak vele gondok, de ezt javították. Szerintem kicsit megfoghatatlanra készült, de azért jó a fogása, szokni kell. Hatféle tokon-tartón vagyok túl, de mind nagyon gyenge, egy minőségi szilikonos tartó jól jönne. Talán a gombok lehetnének kicsit keményebbek. Brutál nagy, ez tetszik a legjobban, igaz kicsit furin éreztem magam, mikor először hívtak nagyobb tömegben, de már megszoktam ezt is, a 6110 sem kisebb, csak keskenyebb volt.
    A szoftver része sem hagy kívánni valót maga után, szerintem jó ez a wp 8, jobb mint a Win 95. Az alkalmazások amiket én szeretem volna meg is találtam, mintegy ötven darab van belőle a java részét sokat használom, de sokat csak alkalmanként. A HERE Drive+ már sok direkt autós gps megalázott, az egyik kedvencem, igaz sokszor nem kellett használnom. röviden ennyi
    Reggel ide is megérkezett a Lumia Denim.
    :K

Új hozzászólás Aktív témák