Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Magnum_

    nagyúr

    válasz Wyll #961 üzenetére

    nem, emellett a hozzáállás mellett neked szerintem nincs rá szükséged. na nem mintha ez baj lenne, nekem is húzzák a fogam, de neked a komplett fogsorod tépné ki.. az érzés persze. használt E51 + ebayről 3.000Ft körüli összegért komplett fehér ház szerelőkészlettel ingyenes postával. ez 25.000Ft-ból lazán kijön. 20.000ből is.

    amúgy pénztárcában turkálás rulez

    richte: plasztik E63-at hagyjuk :B

    [ Szerkesztve ]

    I humbly and respectfully decline™

  • riszter

    senior tag

    válasz Wyll #961 üzenetére

    Dehogy jó, csak itthon Mo-n átlagon felüli! :U Ha 1000km-rel nyugatabbra születtem volna akkor hetente vehetnék egy ilyen telót meg sem érezné a pénztárcám... De kicsit elkanyarodtunk a lényegtől.
    Nézd, nincsenek drága dolgok a világon, csak olyanok, amik számodra nem érik meg az árát amit kérnek érte. Ha neked megéri akkor nem drága egy teló 70k-ért! Nekem megérte a 68k-et lassan 4 hónappal ezelőtt. De mondjuk a Nexus One már nem érné meg a mittudomén 130k-et, mert nekem nem kell telefon annyiért. És félteném is annyiért, a munkában a portól, víztől, stb...

    Nézz e71-et, az most van olyan 35 - 45k-ért, de e72 is van már 55k-ért. Vagy e63 esetleg...

    Vivere militare est

  • Falconmaster

    tag

    válasz Wyll #961 üzenetére

    Nyilván mindenki a saját pénzárcájához méri az árakat, és valóban a 70K baromi sok pénz (én 72K-ért vettem előfizusan még februárban), de ha már így rákérdeztél, elmondom engem mi győzött meg (no persze azon kívül hogy több korábbi munkámat egyben fizették ki akkorában és marta a kezem a sok pénz :P :D meg azon felül hogy már kb azóta, hogy tavaly nyáron kiszivárgott, erre csorgattam a nyálam :D).

    Elgondolkoztam. Az előző telefonom, egy E51 szilveszterkor halt meg, ennél "butábbat" semmiképp nem akartam venni, így ami szóba jöhetett az az E52 vagy E72. Kb 20ezer forint volt a két telefon ára közötti különbség, és mivel két évre előre hűséget írtam alá az előfizu miatt, így osztottam-szoroztam és azt mondtam a havi kevesebb mint ezer forint nekem megéri, hogy E72-t vegyek inkább (főleg hogy az E52 abszolúte nem tetszett...).

    További adalék a "miért ad ki az ember ennyi pénzt telefonért" témában, hogy anno ~35ezerért vettem az E51-et mobilboltban, kicsivel több mint egy évre rá javíthatatlanul megdöglött a drágám - ha annó rászánok ~+15ezret és megveszem Nokia márkaboltban, a két év garancia miatt rögtön cserélték volna. Tanulság: ne spórolj, mert nem (biztos) hogy jobban jársz... :)

    [ Szerkesztve ]

    by Flaki™

  • YAS-dude

    őstag

    válasz Wyll #961 üzenetére

    Indulj ki abból, hogy ez munkatelefon, tehát (némi kivételtől eltekintve) valóban szükség van az általa nyújtott szolgáltatásokra. Sőt, mivel dolgoznak vele, megtermeli az árát. Hogy az ember nem téved el, hogy bárhol hozzáfér a leveleihez, a dokumentumaihoz, stb. ez adott munkakörökben kézzelfoghatóan növeli a termelékenységet. Magyarul igen hamar behozza az árát.
    Egy villanyszerelő is kifizeti a falhoronymaró csillagászati árát, mert igaz ugyan, hogy a véső és kalapács sokkal olcsóbb, de a gép sokszorosan megtermeli azt, amit kifizet érte az ember.
    Akinek meg hobbiból kell, az csak gyűjtögessen rá, adja el az előző telefonját és pótolja ki, kérjen apucitól ajiba, vágyakozzon, vagy adja lejjebb az igényeit, elvégre lehet qwertys okostelefon nélkül is teljes, boldog életet élni. Állítólag. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák