Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • silentkiller

    senior tag

    válasz marvin_BP #766 üzenetére

    Én az általad, első helyen említett boltból vásárolok 2-3 havonta 2-3 telefont (kollégáknak, stb.) és tényleg semmi rosszat nem tudok rájuk mondani. A lóherés GSM-et is ajánlani tudom, bár ők most nagyon magas árréssel dolgoznak, a GSMvonalat messze kerüld el.

    A múltkor hozattam velük egy E szériás E72-őt (egy másikat pedig az "újmobilostól") és a "vonalasok" kiszedték a tokot és a csuklópántot a gyári 2 év :F Nokia garis telefon dobozából, mert hogy az nincs benne a gyári csomagba, nézzem meg a www.nokia.hu-t. Két apró probléma: a www.nokia.hu-n ott van a tok és csuklópánt, és az "újmobilos" bontatlan E72-es dobozában (szintúgy 2 év Nokia Mo. gari)... taraaaam, ott volt a tok és a csuklópánt. Ezek után, a "vonalasok" hoztak egy tokot és pántot 3.000 Ft + 1.000 Ft futárdíjért :B Én sem xarral gurigázom, de ez azért szerintem, elég proli. Azóta sem rendeltem tőlük, pedig volt most egy nagyobb kontingens touch + E szériás Nokia vásárlásunk, egyből csörgettem az újmobilosokat :P

    Amit fontos eldöntened, hogy az EU garis készülékek általában nem magyar írásjelekkel rendelkező qwerty-sek, tehát csak az angol + a speciális karakterek vannak rajta, nem az unicode-os magyar ékezetes betük. A másik, hogy az EU-s legtöbbje Made in China, bár eddig csak külföldön hallottam róla, hogy azok rosszabb összerakásúak, mint a gyári 2 év garis Nokia E72-ők (Made in Finland).

    [ Szerkesztve ]

    ∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

Új hozzászólás Aktív témák