Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Algieba

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz nagyito88 #251 üzenetére

    Végül, addig váltogattam a dátumot, hogy néhány alkalmazásnál elfogadta. Feltettem két nagyon szép témát: storm és full-lamour.
    Sikerült feltennem a divx playert, a wifi pont keresőt, néhány java alkalmazást, köztük az En-Hu, Hu-En szótár párost.
    Alakul a tepsim. :D
    Szerelem volt az első látásra. Eredetileg az N91, P990, E51 hármasból próbáltam választani. Aztán az egyik használt gsm boltban megláttam őt. Nemrég olvastam pont az E71 ismertetőjét. Egyből tudtam, hogy az idősebb testvér árválkodik a pult alatt. Egyet aludtam a megvétele előtt, másnap sprinteltem a boltba és megvettem. :) Jó vétel volt. 35 volt mindennel együtt: töltő, headset, kábel, új 1 gigás kártya, tok.
    Az E51 és az N91 a kicsi kijelző miatt esett ki, a P990-nek nincs stílusa és gyanúsan sokan adják el annak ellenére, hogy minden van benne, ami elvárható egy okostelefontól.
    Az E51 kijelzője tökéletes.
    Kellene rá egy szabad alkalmazás-kezelő, amivel a beragadt programokat tudom megnézni, és kellene egy videó file konvertáló, hogy a nagyobbakból kisebbeket tudjak tömöríteni.
    Melyik a legnagyobb memóriakártya, ami megvásárolható? Jó lenne 4 gigáig növelni a tárhelyét, a leendő filmek miatt. :D

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Új hozzászólás Aktív témák