Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ben11

    őstag

    válasz baluka #928 üzenetére

    Szia!
    Nekem nincs (még) ilyen telefonom,de követem a topicot és picur220 fórumtárs említett egy BrightLight nevű alkalmazást amivel működik a led.
    Meg is van a hsz.

    [ Szerkesztve ]

  • szelidorzo

    aktív tag

    válasz baluka #997 üzenetére

    baluka!

    folyamatosan kilépő garmin ügyben:

    Úgy néz ki felrakhatod a Garmint, legalábbis ma már nem csinálta a kilépegetést.
    Leírásban találtam ezt a megoldást:

    · Használd a legfrissebb Garmin Mobile XT v5.00.40-es verziót a legfrissebb térképekkel!

    · A Garmin járműve(ke)t töröld le a telefonról, nagyon megizzasztja a telefont, főleg a nem erőseket (N70, E65, stb...)!
    Menete: Menü » Fájlkezelő » Memóriakártya » Garmin » Vehicle(s) mappát törölni minden alfájlal

    · Az automatikus nagyítást érdemes kikapcsolni! Nagyításhoz, kicsinyítéshez a Hova? gomb alatti Térkép nézetben az 3-as ill. 1-es gombot használd!
    Menete: Garmin programot elindítani » Beállítás » Térkép » Automatikus nagyítás » Letiltva » Kész

    Végszükségben: (de nekem enélkül úgy tűnik rendesen megy)
    · Ne használj TYP fájlt a térképek átküldésekor. A TYP fájl azt mondja mit (út, erdő, vízi terület, stb..) hogyan színezzen a Garmin XT és a MapSource. Ez azt jelenti a gyakorlatban hogy az XT megjeleníti a térképet, aztán rajzol még egy más színű (pl. bíbor) csíkot az utca mentén amin haladok és ha még útvonal is be van állítva akkor egy harmadik csíkot is rajzolnia kell amin az útvonal megy, és ezt mind 1x kell h mozogjon...

    kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

Új hozzászólás Aktív témák