Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz baradi #932 üzenetére

    Általában véve jó.

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

  • bazsoo

    csendes tag

    válasz baradi #1945 üzenetére

    igen, vesz fel töltést róla.
    ezért is találták ki hogy nem raknak bele még egy sima töltő bemenetet.
    meg - javítsatok ki ha rosszul tudom - úgy hallottam h egységesítani akarják a töltőket ezzel is csökkentve a költségeket.

  • NGyuri

    aktív tag

    válasz baradi #1955 üzenetére

    még Samsungon (i8510), mert ott ez volt az AGPS helyett. 7naponta kellett frissíteni, illetve jelezte is, hogy 7 naposnál régebbi az adatbázisa. Így emlékeim szerint gyors volt a pozicionálás, másrészt viszont frissítéskor nagyobb adatcsomagot töltött le (emlékeim szerint 70kB nagyságút, de erre már nem esküszöm). Külön app ként nem láttam/találtam még meg.

    [ Szerkesztve ]

    hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

  • enddav

    aktív tag

    válasz baradi #1989 üzenetére

    Egy keresés csodákra képes, de rocker úgy is szeret a fórumba írogatni, úgy h biztos leírja újra a tapasztalatait. :P :DDD

    Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

  • old rocker

    veterán

    válasz baradi #1989 üzenetére

    Volt. Az E66 egy nagyon korrekt, nagy tudású készülék. Néha még most is vannak nosztalgiáim ... néha még most is hezitálok:E66 or E52? Hasonló tudás,hasonló funkciók ... ha jól emlékszem,azE66 nemfix fókuszos;ami nem jelenti,hogy jobb képeket lehetett vele csinálni. Ami fix,hogy különbözik:az E66-nál nem kellett gondolkodni,melyik programot rakoda telefonra, melyiket a mem.kártyára. 50 megával több volt a hely. A telefonkönyv funkcióját illetően hasonló,kinézetét illetően az E66 kevésbé tetszett. A navigációját egyszer próbáltam ki,az jól működött. A számbillentyűkben az E52 a király. Gyorsaságot illetően... azt hiszem érvényesül a 600 MHz-es proci ...Az E52 választó billentyűinek nem nehéz mellényúlni;igaz, az E66-nál is nyomtam mellé. Az E66 kameragombja csak elsütőbillentyű. Az E52-nél először aktiválja a kamerát. AzE52 wmv formátumot is lejátszik. Az e-mail kezelés márnem dereng. Az E52-é nagyon jó lenne, de ... a kifogásomról már írtam.
    Az E52 3.5 mm-es, azE66 2.5 mm-es jacket fogad. Mindkettő micro USB-s, de az E66 hagyományos töltésű, azE52 USB-n keresztülveszi a delejt. (Ha kell,ha nem...)
    Az E66 szinte "golyóálló", az E52 sérülékenyebbnek tűnik. A Blöff szerint " a sjúly a mjegbízhatósag jele..." Az E66-nak van súlya rendesen. De,amikor kicsúszik a kezedből ...agravitáció törvényei szerint nagyobbat szól. ÉS, erről már írtam, az E66-évolt az első használati utasítás,amiben elejtéstől való óvást olvastam, mert a telefon szoftvere sérülhet...
    Ezek után nehéz lenne azt mondani: E66! E52!!! De, aki nem szeret hülyét kapni, nincs nálam a töltő,kibírja estig a telő?? -az feltétlenül az E52-öt válassza. Mert a legnagyobb erőssége ez ennek a készüléknek. 3 óra zenehallgatás,egy óra hosszas telefonbeszélgetés ...meg se pislan az akksi. Visszaemlékezve azE66-ra, azt rögtön rakhattam volna töltőre,mikor az egyik hívómnak vállalati telefonról szájmenése támadt és a végeredmény 76 perc lett. Jó, kellemes volt inkább egy"csattintással" "felvenni" a telót. De, valahogy bizonytalanabb érzés volt a félkezes bökdösésnél a csúszkás készülék.
    Nem. Határozottan E52, hozzáfűzve azt: én nagyon megszerettem, tehát bizonyos fokig elfogult vagyok.
    Jaj, most eszembe jutott a rádiórész. Hát, ami nekem volt E66, az nem volt egysúlycsoportban az E52-vel... és nem csakazRDSmiatt, hanem a hangzás.

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák