Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bazsoo

    csendes tag

    Iphone-ról váltottam e52-re, de Iphone előtt e51-em volt, azt szerettem, csak jó áron jutottam hozzá a Phonehoz és hát ez megvakított:)
    eleinte nagyon jó, tetszett a telefon(vagyis a mai napig is) csak mellette nagyon zavart többek között az akksi idő...
    az hogy maximum csak 2napig!!! tudtam használni-de azt is csak egyszer- ez teljesen kiborított...
    naponta kellett tölteni, és ez nekem nem volt megszokott, azelőtt csak nokiám volt...
    e51 is bírta 3-4napig és wifiztem,maileztem vele.
    apropó első töltéssel 4napot ment el 3g, wifi, mail, telefonálás, navival használva.remélem ez még javulni fog.
    az Iphone egy mutogatós telefon amit netezésre (mail) és zene hallgatásra lehet jobban használni mint az e-52őt de másban nem igen jobb.
    nekem nem jött be az érintős billentyű, na meg az hogy ha csak éppen hogy hozzá értem egyből felhívtam vkit :)
    az tény h az emailezés jobban ment arról és gyorsabban is kapcsolódott wifin mint a nokia.
    a másik a méret, ez sokkal könnyebb vékonyabb mint a iphone.
    ezzel el lehet menni bulizni is nem fogja lehúzni a zsebemet a telefon:D

    pár kérdésem lenne a telefonnal kapcs: skype-ot fel lehet e tenni?
    lehet e olyat csinálni mint az Iphoneon volt h be volt állítva a gmail-es címem amin ugyancsak be volt állítva 2db freemail-es cím amiről tudtam mail küldeni.
    na most ezen én nem találtam meg a nokián, de remélem lehet ilyet csinálni.

    jöhet bármi help szívesen veszem
    üdv

Új hozzászólás Aktív témák