Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Maci-

    addikt

    válasz old rocker #13625 üzenetére

    Többször jeleztem ezt már neki! Meg is kérdezte, hogy "miért", mire én hosszasan kifejtettem neki, hogy kit tudja, de így van!!
    Jó a Win7, nem akarom szidni! Tetszett mikor fent volt, de egyszerűen nem bírta a gépem! Az én Via S3-as chipsetemre és Atheros ( :DDD ) hálózati adapteremre már nincs driver Win7 alá. Maga a Win7 élményközpont 1-esre értékelte a gépem teljesítményét... :))
    Mégis szépen ment. Annyi volt a bajom vele, hogy 10 indításból 5x kifagyott betöltés közben. Illetve a telefonommal nem boldogult! Sőt nekem még a PC Suite is kifagyott, rögtön miután elindítottam. Szóval az alatt a 2-3 hónap alatt amíg Win7 volt a gépemen, Apám gépén kellett mókáznom a telefonnal.
    Aztán végül vissza ment az ikszpé és most megint hepi van.

    Azért hozzá tenném, nem gondolom, hogy a Win7 lenne hibás! Nem érdekel kinek honnan van a windóza, de nekem a Laptopomon 3.5 évig hibátlanul ment a gyári, jogtiszta ikszpé vírusirtó meg minden egyéb nélkül. A laptop mellett pedig MÁSOKNÁL ( :DDD ) számtalan okosított ikszpét láttam meghalni... Az óta hiszem, hogy ez sem mindegy...

    Nade mindegy is, hogy van-e ebben logika vagy nincs! Miért nem lehet megfogni azt a rohadt kábelt és bedugdosni a telefont minden ikszpés gépbe, ami útba kerül? Ennyit csak meg ér a dolog, mielőtt nekem adja, nem?! :K :DDD

    Szerk.:

    Pözsómáté nagy igazságot mondott!! Ha hálózatin tölt, akkor USB-n miért ne töltene? Ugyan úgy áram jön rajta és kész (pl kikapcsolt állapotban). Ha nem tölt USB-ről, de hálózatról igen, akkor valószínűleg nem a telo a hibás...

    [ Szerkesztve ]

    If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

Új hozzászólás Aktív témák