Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    válasz Hatvan9 #61 üzenetére

    Ha Nokia ellenesnek tartod a Mobilarénát, akkor javaslom, hogy rágd át magad az N900 teszten.

    Amint lerak a Nokia egy, a régi hírnevéhez méltó telefont az asztalra, rögtön nincsen lehúzva. Ebben az árkategóriában már nem a Symbiannal kéne vesződni és ez látszik meg a cikken.

    Ami meg az N8 cikket illeti: egy telefonban még mindig nem a kamera a döntő, még ha több átlagfelhasználó aszerint is méri a tudását a telóknak. A Samsung kijelző meg inkább dicséret, miután Ők gyártják a leggyönyörűbb képet adó kijelzőket.

    MOD/MÁS: A külsőhöz hozzászólva: A Nokia N8 és az N900 után ez a design szerintem is inkább gagyi, mintsem gyönyörű. Ettől függetlenül lehet, hogy élőben, más színben tetszene.

    (#103) erikke17: Hülye lenne Androidra váltani, mikor ott van nekik készülőben a MeeGo. A Qt segítségével még menthető alsóbb kategóriákban a Symbian, ha viszont Androidra váltanak, akkor a Qt kilőve és megy a levesbe a Symbianba ölt rengeteg pénz.

    Az viszont igaz, hogy hozhatnák már a MeeGo-t... Jelen állás szerint értelme nem volt lelőni a Maemo-t.

    [ Szerkesztve ]

  • leviske

    veterán

    válasz Hatvan9 #118 üzenetére

    Miért ne gondolhatná komolyan, hogy nem tetszik neki a C7? :F

    (#121) Lirion: Amikor bonyolultságrób beszélünk, akkor érdemes a többi rendszerhez hasonlítani. Márpedig ha mondjuk egy Apple tulaj összetalálkozik egy Symbianos telóval, akkor lehet, hogy sikítva elrohan és pszichiátriai kezelésekre lesz szüksége, míg elfelejti az élményt. :DDD

    És mielőtt elkezdene oltani valaki: azt hiszem eléggé a kezdetektől Symbian tulaj vagyok, szóval nekem pl nem okozna gondot a rendszer használata.

    (#119) Jadro: Ha nem a Nokiától veszi, 2 év Nokia garival, hanem csak valamelyik GSM üzletben, akkor már eleve nem 120k lesz, hanem csak valahol 90-100k közt. :)

    [ Szerkesztve ]

  • leviske

    veterán

    válasz Jadro #125 üzenetére

    Jahogy ez nem a Nokiás ár? :Y

    (#135) Lirion: Ettől függetlenül ha ennyien utálnak, vagy ennyien imádnak egy UI-t, akkor abban lehet valami, még akkor is, ha van ellenvélemény.

    Én spec már unom a Symbian kezelőfelületét. A mai alternatívákhoz képest időrabló, döcögős és sokszor korlátokba ütközik az ember. Úgy igazándiból nem is értem, hogy a Nokia miért nem állt át Maemo-ra az okostelefonjain a N900 megjelenése után. Rég kint lennének a pácból.

Új hozzászólás Aktív témák