Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polarstar

    nagyúr

    válasz Auratech #674 üzenetére

    Van benne valami.
    Az N8 beállításait helyesnek látom saját szemmel.

    Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

  • MR007RM

    addikt

    válasz Auratech #674 üzenetére

    A 808-nál nagyjából alap beállításra mentem(N8 szintén) és zordabbak a szinei, az N8-nál élénkebb. És a fehéregyensúly is alapból jobb az N8-ban. Persze némi tapasztalattal, majd rájövök mikor mit mozdítsak el egy picit a szituációhoz képest, hisz van mit piszkálni. Verőfényes napsütés egyszer sem volt, bár az N8 szerint igen. :) Csináltam a hozzá nemértő kezelés miatt nagyon rossz képeket is, mikor felnyomtam az ISO-t vagy világosítani próbáltam. A kijelzőn nem jött ki annyira a hiba sőt, de aztán visszanézve, felnagyítva :W ennyit mondanék. Csalódni nem csalódtam, mert látom összességiben jobb az elődnél. Inkább mindent alapon hagyok és a szinekkel fogok játszadozni legközelebb. Majd veszek vkitől/ egy haver/ pár fotós órát, mit ne csinálgassak.

    hagel: "Azért a színnel egy esetben mellélőttél a sárgával. Nagyon nagy volt a különbség a szürkés javára. Hagyd auto módban inkább."
    Nem nézem végig melyikre gondolsz, de van egy a kutyusomról, amit direktbe nyomtam egy beállítás révén sárgára. Olyan retro feeling.

    Már írtam korábban szerintem, mivel az N8 esetében kevésbé tudsz piszkálni ezért az alapból jobban van beállítva, illetve nem is tudom. Az lehet ott meg néha több a zöld mint kellene, mint a valóságban, szeret mindent szebbnek látni. :)

    Quasi_modo: Tegnap halgattam mp3-at vele és jó a füles meg minden. A témáknál nagyon érezni a különbségeket. Jó működik az equaliser és ez sokmindent elmond. Még nem hasonlítgattam mással eddig. A teló baromi gyors és még egyszersem röccent. A galériában tökmindegy mennyi kép van hasít. Videónál simán viszi a 1080p mkv-s dolgokat. Illetve ezzel kap. egy negatívum szoftverileg találtam olyan divx szab. vkinek a munkája egy adott(torrent)feltöltőé, ahol elindul a videó és le is játsza, de ha beletekersz meghal a dolog, lefagy. Érdekes. Most ennyi.

    Legközelebb a képeket ha lesznek olyanok a fotós topikba menjenek?

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák