Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tariattila

    veterán

    válasz stewe780 #17437 üzenetére

    jaja az az alap amit használok... winmobilon nem volt csak a nimbuzz abból is valami béta ami nem tudta a folyamatos kapcsolatban maradást a szerverével... (vicc) a skype pedig már nem támogatott..maradt a saját MSN Live rendszerük ami önmagában nekem nem elég...
    androidon van fring és jól is működik de még nincs annyi funkció kidolgozva rá mint symbianra (p.: nem lehet a kontaktok nevét szerkeszteni..stb...)

    navigációt mindenhol csak durva warezolások és kutakodások árán lehet felszenvedni ha nem akarsz zsebbe nyúlni...(persze érteni is kellene, hogy mit kell csinálni de leírás az nem sok van..csak fórumokon hosszas olvasgatással, próbálgatással...és vagy jól műxik vagy nem...)

    zenelejátszók szoftveresen lealázzák a symbian lejátszót de kérdem én: a zenehallgatásban mi a fontos? a kezelőfelület vagy a hangminőség? nekem utóbbi... ez pedig itt a legjobb
    Desirén már elég jó a frekvenciaátvitel és egyéb jellemzők de sajna az alapzajon még csiszolni kell...(a marketen csomó jó lejátszó progi van EQ-val meg mindennel)
    kár, hogy én nem erre gerjedek...

    böngésző: hát ebben nagy vesztes a symbian...minden tekintetben...itt főként a hardver a hunyó mivel ugyan az az opera mobile 10 pl omnia HD-n vagy HTC HD2-őn hihetetlen mit tud...(mint ha egy lapot húzogatnál a kijelző alatt olyan plasztikus a mozgása... ehhez hasonlatos a desire gyári böngészője is...ezek után az n97minin a böngészésnél inkább csukott szemmel görgettem a képernyőt...

    Egy megszokott és istenített nokia alkalmazás amit nem tudok nélkülözni (és alternatíváját nem ismerek) a Nokia Sports Tracker... és ez csak egy példa...

    összefoglalva : a böngésző ami erősen hardver igényes az egyetlen ami nagy negatívuma a rendszernek... a többiből nekem jó a fapados verzió csak funkcionális legyen...
    az androidban ultrabrutál a google és gmail működése...őszintén nekem ez hiányzik legjobban...

    ezek mind egyéni igények...ezért is mondtam, hogy kinek mi fontos...
    mivel én a kiemelt négy dolgot használom leginkább így 3:1 re nyer a nokia a mindennapi használatra...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák