Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Béééla

    őstag

    válasz gzbotii #3 üzenetére

    Nekem is elsőre a 620 ugrott be, véletlen egybeesés?

    Bélabá

  • Béééla

    őstag

    válasz .Szaki. #136 üzenetére

    Mert aki nyomógombos "nulltudást" igényel, az általában nem használ SEMMI funkciót a híváson és SMS-en kívül. Arra meg jó a 3000 Ft-os Huawei butafon kártyásan, még MP3 lejátszó is van benne meg mikroSD bővíthetőség, és egy VGA kamera, no meg egy zseblámpa is! És megörökölte a szervezettségét és logikusságát a "régi igazi Nokiáknak".
    Nagyfaternak vettem én balga anno egy valami alsóközép-Nokiát, előtte 3330-a volt neki, csak megleptem, mert az akkuja már megnyúvadt. Jött is 2-3 nap múlva, hogy ezt nem találja, az nem megy, és csodák-csodájára, az informatikus-palánta is csak nyögvenyelősen tudta kezelni.
    Na nekem ilyen élményeim vannak ezekről a Nokiákról: kellően megbonyolítva, de funkció nem elég.

    Ha meg valaki netezni akar, vagy bármi "okos" funkciót, arra ekkora kijelző nem elég.

    Bélabá

  • Béééla

    őstag

    válasz orion1025 #164 üzenetére

    Most 7650-m van elsődleges telefonnak, és közel 5000Ft-ból kapott új, hozzátenném még egyszer! ÚJ! alkatrészeket.
    Én az enyémet 1000 Ft-ért vettem egy hónapja töltővel-akkuval és elég jó állapotban, de azonnal rendeltem még vagy 1200 Ft-ért hozzá lipo akkut, ami a gyári li-ion akkunál jóval többet bír mindenben.
    Még volt vagy 300 Ft egy másik teló alkatrésznek ha valami törne, töltő nélküli darab, aminek a bekapcsolója hibádzik (és ezáltal valószínűleg az alaplapja sem jó, mert durván össze van barmolva ott)
    és kaptam egy bluetooth-infraképes nyomógombos csodát, ami gyakorlatilag golyóálló. És mivel anno nem a szar kategória volt, support és szinkronizálás is jár hozzá. (mondjuk Bluetooth-al nem sikerült összelőni...)
    Csúsztathatós, ezért menőbb lerakni-felvenni, és bizonyos fokú testreszabhatóság is jár a szoftveréhez.
    Sokkal inkább vettem ezt másodtelefonnak, mint 25 rongyért egy újszériás Butafont.

    10 ezret max megér.
    EMBER! Abba kell belegondolni, hogy Agyarisztánmab 26=-os ÁFA-t és a VÁM-ot is ki kell fizetni. Meg van egy gyártói költség, fuvarozási díj.
    Amik olyan olcsó telefonok és GYÁRILAG függetlenek és van rajta 2 ÉV garancia, azok se 10k-ért vannak.

    De vannak :K
    Őt például kerek 10 ezerért vettük évekkel ezelőtt. EZ a leejtős-hívós-smsezős telefon. 10 ezerért.
    Van benne fasza brekegő csengőhang is bónuszban, meg adatkábellel elvileg tölthető rá MP3 csengőhang is.
    Fölötte ne próbáljunk prémium nyomógombosat gyártani úgy, hogy ez legyen a végeredmény. Vagy tegyenek bele még egy kis funkciót és csiszoljanak rajta, majd adják MAXIMUM 30-35-ért, vagy lőjék be a téglafon funkciót 10 ezerért. A köztes piac gyakorlatilag nem létezik. Gyereknek nem adhatod, mert kicsúfolják érte az iskolában és neki olcsóbb és "jobb" egy bitangolcsó tapis valami. Nagymamának, 30-35-ös telefonálónak nem kell több a téglánál. Ha meg üzletember akar nyomógombosat, annak meg nagyobbak az igényei.

    Bélabá

Új hozzászólás Aktív témák