Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JoshaJosh

    csendes tag

    válasz Lenry #51 üzenetére

    Amiért milliónyi más dologról sem hallottál, például arról sem, hogy amit a történelem könyvben tanultál Árpád magyarjairól vagy akár Szent Istvánról, abból semmi nem igaz, de még a vesszők se, tényszerűen hazugság és könnyedén, adatokkal cáfolható.

    Ahogy semmi nem igaz abból, amit a Szent Koronáról tanítanak, már ha egyáltalán megemlítik.

    Ez egy tipikusan sunyi kérdés. Én magyarázzam meg, hogy te miért vagy tudatlan......
    Mert az vagy. Pont.

    Minden, amit hozzászólásomban állítottam, saját magam által tapasztalt tény. Semmit nem találtam ki.

    "ha ez - amit itt leírtok - létezne, törvénytelen volna. kész, pont." Nem csak "volna" törvénytelen - az.
    Ahogy törvénytelen banknak a befektetése kockázatát úgy ügyfeleire hárítani, hogy azt hazudja nekik, hogy deviza elszámolású forint hitelt kapnak. Miközben sima forinthitelt kaptak, amire rászámolták a swap befektetésük árfolyamkockázatát. Ez is törvénytelen mégsem érdekel senkit.
    Ahogy törvénytelen előre megmondani egy még el sem indult perben mi lesz az ítélet, mégis megtörtént.
    Ahogy törvénytelen egy már jogerősen megnyert ügyben új indítványt befogadni, mégis megtörtént. Soroljam még????

    Tőled is azt kérdem: te hol élsz???? :(

Új hozzászólás Aktív témák