Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95590400

    törölt tag

    válasz bambano #66 üzenetére

    vagy egyszerűen csak így kényelmes egy-egy adott régióban az eladónak-vevőnek... az-az 1%, aki a desktop linyugzot használja a szabad szellem, ésatöbbi jegyében, nem egy akkora piaci rés, hogy rárepülnének. de legalább addig veregetheti a maga és másik 10 ember vállát, amíg izomlázat nem kap. ez is egy szempont.
    láthatóan ahogy haladunk keletebbre, úgy bővül a win mentes opció a választékban, hogy azt a 20 ezer forintot megspórolva az ex has 90%-ára warezwin kerüljön.
    akinek nem kell nem veszi, vagy megrendeli máshonnan... a piac már csak ilyen, úgy tűnik, azt méri fel, mire van szükség...
    értem én, hogy lehet hatánkolni rajta per kopf 40 postban, de hát ez meg maximum a prohardvernek csilingel oldalgenerálásként reklám ügyben

    [ Szerkesztve ]

  • #95590400

    törölt tag

    válasz bambano #73 üzenetére

    nos, a gyártó mennyiségben vásárol licencet. minél többet, annál olcsóbban. ergo, ha csökkenti a licencek számát, növeli a gépek árát. vagy csökkenti a saját árrését.
    ha megérné árulni és supportálni nemvindóz opcióban, nagyban, gyanítom, nem lennének skrupulusaik. de hát, a puffin lekvár is csak a cápákra hat.
    nem önmaga ellensége és nem a vásárlóinak többségéé... most, hogy a vásárlóerő minimális százaléka csendben hüppög a sarokban? küldeném nekik a Oh, baby, baby, its a cruel world kezdetű számot...
    volt egy ilyen szép kezdeményezés is, hogy a csajoknak is kelljen fizetni a belépőért, szórakozóhelyen, hatóságilag, így is lett az esélyegyenlőség jegyében. na, nem találkoztam olyannal, aki a való világban örült neki, és a bevételek sem nőttek.
    ez az egész, így, ugyanerre emlékeztet, hogy milyen az amikor a bigottság és szűklátókörűség a mondvacsinált elvekkel és a képzelt polihisztorsággal találkozik, miként a varrógép és az esernyő a boncasztalon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák