Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V.Stryker

    nagyúr

    Én bagóztam jópár évig. Hogy szoktam le? Egyik napról a másikra, segédeszközök nélkül. Egyszerűen éreztem,hogy nem jó ez nekem és nem kéne csinálni, fájt a belem is tőle. Olvastam olyan cikkeket, amik megijesztettek, néztem olyan képeket amik elborzasztottak és így építettem fel. Tehát el kellett jöjjön az a pillanat agyilag,hogy érezzem,hogy kész vagyok. Eljött és mondtam,hogy holnaptól nem és azóta nem. Nem is kívánom, büdösnek és hülyeségnek tartom.

    Hogy honnan tudom,hogy sikerült? Ha mégis rámjön,hogy milyen jó is lenne egyet elslukkolni és pont ott egy haver, akivel eltudok slukkolni egyet, akkor már az első szívás után nyomom el, mert annyira nem kell. De van, hogy végigszívok egyet félévente, főleg ha előtte asszony felbaszott, de utána nem veszek cigit, nem kívánom, nem szokom vissza.

    Hiába, apámnak ebben (is) igaza van: A dohányzásról nem lehet leszokni, csak tartósan abbahagyni. :)

    Viszont megértem,hogy nem mindenkinek könnyű. Pl. unokatesóm nem tud leszokni, mert neki pl halucinációi vannak, ha nem szív két napig cigit. :) Próbált ő már mindent, de nála nagyon erősek a fizikai elvonási tünetek. Nekem ebből a szempontból könnyebb volt, csak az első hónapba kellett elviseljék az idegbetegségem. :)

    [ Szerkesztve ]

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Új hozzászólás Aktív témák