Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cybertrone

    veterán

    válasz antikomcsi #77 üzenetére

    De látod, itt csak az számít hogy hát de azon fejlesztették a dx11-es gameket, meg egy halom rizsa... :( És ez egy pártatlan cikkíró... pfíííííííííííj :U

    Abu:
    Tiszteledő az hogy a reformok híve vagy, de egy idő múlva mind1 lesz hogy ki trükközik, meg ki nem, mert az egésznek vége lesz és jönnek a komplex cuccok stb stb stb...
    Az meg hogy a Cry 2 el lett B*szva arról tehet az NV, is és a Crytech is! Ha nem lenne benne fölös számítás is szar lenne az egész, így is az! :K

    [ Szerkesztve ]

    "Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz antikomcsi #77 üzenetére

    Ez rég volt így:
    [link]
    [link]
    [link]
    Az utoljára megjelent három játék eredménye. Mindenhol veri a HD 5870 a GTX 480-at.

    (#79) Cybertrone: Ez tény. A Cypress azért tartja a lépést még az elméletben erősebb Caymannel is, mert a játékok nagy részét az előbbi GPU-n fejlesztik. Amúgy a hszben említett három játékban is a GTX 470 körül lenne a HD 5870. Nagyjából a rendszer technikai ereje oda elég.
    Szerintem felesleges a vádaskodást erőltetni (főleg neked). A tesztek elég világosak. A Cayman és a Cypress viszonya nagyon beszédes. Erősebb a Cayman, mint a Cypress, de egyszerűen sokat számít, hogy a Cypressre írják szinte végig a kódot, míg a többi kártya csak később kap optimalizálást. Ez a Cypress előnyét eredményezi, még az AMD termékskáláján belül is.

    A komplex cuccokkal elbukod a PC szabadságát. Tudom sokaknak ez nem számít, és meg is tudom érteni, de én egy ős-PC-s vagyok, és szeretem a részegységeket külön-külön kiválasztani. Amerre tartunk az egy gyártóhoz fog kötni téged, és nincs AMD+Intel+NV párosítás, akármilyen leosztásban. Ez nem tetszik.
    Persze. A Crytek is hibás, amiért befeküdtek.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák