Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bokapeter

    tag

    Én is utálom az átnevezgetős technikai "fejlesztéseket" (lásd nvidia), és felháborítónak tartom, mikor egy cég olyat állít egy termékről amit nem is tud. Szerintem a vásárló megtévesztése minden esetben példás büntetést érdemelne! Nekünk vásárlóknak pedig az lenne a feladatunk, hogy nem dőlünk be a kamu dumáknak. Utánanézünk annak, amit veszünk, és csak akkor vesszük meg, ha tényleg kell. (érdemes mindenen gondolkodni, esetleg egy párat aludni rá)
    Sajnos ilyen világban élünk el akarják hitetni velünk, hogy minden évben kellene cserélni a komplett számítógépet, az autót a tv-t és mindent modernebbre, energiatakarékosabbra, egészségesebbre. Azt senki nem veszi figyelembe, hogy az elektronikai dolgok előállításánál és megsemmisítésénél mennyi veszélyes melléktermék, hulladék keletkezik, és az új termék előállítása annyi energiával jár, amit a régebbi elavult 20 év alatt sem fogyaszt el (lásd autók)
    Mindazonáltal én gigabyte párti vagyok, 3 gigabyte alaplapot is használunk a családban, mind jól működnek. Ezzel szemben egy MSI már elszállt, szerencsére a gari lejárta előtt 1 hónappal :) ,

    Üdv:

    [ Szerkesztve ]

    BP

Új hozzászólás Aktív témák