Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • didyman

    őstag

    Ezt azért annyira nem értem. A Win10 emlékeztetője gyakorlatilag egy rohadék vírus, ha szigorú definíció szerint nézem. Automatikus, fontos frissítésként jön, és nem távolítható el, szemben más, normális frissítésekkel. Maga a futó alkalmazás legalább négy helyről biztosítja indulását (és egyiket sem egyszerűen hozzáférhető helyen), valamint a mappáját, fájljait a Trustedinstalleren kívül más nem piszkálhatja alapértelmezés szerint. Egyszerűen nem értem, mi szükség erre a teljesen unszimpatikus megoldásra, keserves önvédelemre. És akkor ennek tetejében ez az opcionális frissítés telepítő. Közben egy nyomorult Office 2010 telepítőt nem képesek úgy megírni, hogy ha hibát talál, azt közölje is, vagy legalább a saját szemete ne okozzon neki gondot. Tudom, ez egy másik csapat, és amúgy sem kéne szidjam, ha egyszer használom, de ez az egész kezd szánalmas lenni egy olyan gyártó részéről, akinek semmi szüksége rá, annak fényében, hogy azért a termékeik iránti keresletre nem nagyon lehet panaszuk.

    "Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

Új hozzászólás Aktív témák