Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz TomBoy1986 #117 üzenetére

    Én is így vagyok vele, és sajnálom hogy ezt az nVidia nagyon megszívja most, de ha túléli legalább marad a verseny. Abu által írt VTF eléggé jónak tűnt meg az a dinamic benching vagy mi (logout-os cikkében is írt róla) Viszont nem látok rá mennyire előre mutatóak. nV mindig textúrákkal erölködik, míg ati mindig inkább előremutatóbb (számomra ez tűnt eddig) dolgokat fejlesztett. Én személy szerint örülök a tesszellátor elterjedésének directx szinten. Már sok-sok évvel ezelőtt nagyon tetszett már, hogy ilyet fejlesztenek. Az AA nekem nem fog hiányozni, natívon kell játszani, ha meg nem natív a felbontás, tök mindegy úgy is sz*r lesz a kép. Anizó még csak-csak siratós, de az is csak addig míg állóképeket elemzünk a tesztek során. Játék közben csak az sír, aki azt nézi hogy a távolban lévő texturája homályosabb mint a közelebbi. Amíg nem lesz ray tracing én nem fogok ilyen apróságokon sírni. Úgy is hoztam annó egy fogadalmat, hogy VGA-t leközelebb akkor veszek, ha majd fotorealisztikus grafikája lesz a game-eknek. Azóta párszor megszegtem, de hamar meg is bántam és 1-2 hét után adtam is el őket. MAradok a 2D-s régi jó stratégiáknál. Ott legalább megmarad örökké a jó játékélmény. Nem unom meg a sokszor 10e Ft-os játékot hamar... nonszensz szerintem hogy ebből él ma a játékipar. Nem is csoda, hogy egy két mai játék kész felüdülés és kasszasiker a kommersz gémek között, ezt az emberek is érzik. A nintendo meg jót kaszál belőle, ő jól stratégiázott. Bár az már konzol, de jó példa erre.

    Jevons paradox

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz lezso6 #2 üzenetére

    Hát igen, megjárta. De tényleg megérdemelte. Anno ő kezdett el csalni driverszinten, hogy behozza lemaradását. Szóval én úgy vagyok vele, hogy megérdemelte. Az árverseny miatt viszont később fájhat a dolog. AMD/ATI meg mindig is jó dolgot fejlesztet, én örülök az összeolvadásnak, mert mindkét cég eléggé innovatív ami nekem szimpi. Igaz nVidianak is megvolt a szép múltja... TNT, GeForce 1-2-3 de hát az már csak múlt.

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák