Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Davcy

    tag

    Sziasztok,

    vásároltam egy NSA310-et, de valahogy nem sikerülnek vele a dolgok, gondoltam, itt utána kérdezhetnék, mert Ti tulajdonosok vagytok, hanem is egészen erről szól a fórum.

    A kapott CD-n lévő .pdf alapján összeraktam és elindította a kütyüt.
    A starter utility-n elindítottam a "Run the initialization Wizard"-ot. Manuális beállításokra mentem és fix ip-t adtam meg (a routeren is beállítottam) . Létrehoztam négy fehasználót. A telepítés végén kiírta, hogy nem sikerült egy felhasználót létrehoznia. Ha belépek a Manage the Device menüpontba, akkor sem tudok felhasználót létrehozni, miután megadom a nevet, jelszót + megerősítést az Alkalmaz gomb szürke marad. Gondoltam nem a vlág vége, folytatom a doksi alapján a dolgokat. zPilot indítása, csak egy ablak jön ki, sehol ikon, ahova a cucckat ráhúzhatnám, az ablakra sem eged ráhúzni semmit. Windows intézőből tudok másolgatni, de itt megálltam, gondltam vagy velem van valami baj, vagy nem kóser valami. A doksiban amikor a usereket hozza létre,van már megosztás, csoport,stb. de nekem még nincsenek ilyenek. Végén felmásoltam intézőn keresztül egy .avi-t, amit a média lejétszó pendrive-ról simán lejátszott felirattal, de a NAS-on keresztül nem tudtam előbányászni a feiratot, a film jött szépen. Jelenleg a 4.50(AFK.1) firmware van rajta, amit a webes adminisztrátor felületen internetről töltöttem le.
    Szóval tudnátok segíteni, vagy ajánlani valami jobb doksit, mint amit kaptam hozzá?

    Köszi,

    Davcy

Új hozzászólás Aktív témák