Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • művésznő4

    csendes tag

    válasz Gergő_ #13 üzenetére

    danih: Miért jön a bátyja egyébként?
    Neked és Gergő_-nek egybe válaszolnék, ha nem gond. :)

    A bátyja, Nadjib, nem biztos még, hogy jön, csak egy ilyen lehetőség is felmerült... Az Anyukájuk nagyon félti őket, amit teljes mértékben meg is értek! Én is így lennék a helyében. Drága fiaimat, neki a nagy világnak, egyedül, egy másik kontinensre....ahol nemhogy nem ismernek senkit, de még soha nem is jártak ott! Csak gondoljatok bele...:N Én talán el sem engedném őket! Bár lehet, hogy ez csak az én túlféltésem...nem tudom.
    Nadjib csakis kísérőnek jönne, mert Lotfit valószínűleg nem engednék el egyedül... Na, meg persze, hogy kicsit világot lásson, meg hát akkor már velem is találkozna természetesen. Anélkül haza sem engedném, hogy ne beszéltünk volna! :) Mindenesetre, én tényleg nagyon örülnék, ha ő is jönne, mivel Lotfi után vele vagyok a legjobba a családjukból. :) Bár ő közel sem tud olyan jól angolul, mint az öccse, de azért megtudja magát értetni, ha akarja.

    Letelepedésről szó sincs! Sosem hagynák ott a hazájukat, mert imádnak ott lakni! Nem értem, miért :DDD, bár nyilván, mindenki a saját hazájához ragaszkodik a legjobban, és ez így is van rendjén...:) Kivéve talán házasság esetén lennének képesek más országba költözni, bár szerintem, akkor is a hölgyikét győznék meg arról hamarabb, hogy ő hagyja ott az otthonát. Szóval, BIZTOS, hogy haza fognak menni! Ráadásul össz-vissz, 1 hétre jönnének, vagy akörül.... Ez csak afféle villámlátogatás lenne, vagy mi, hogy láthassanak, a letelepedésről viszont biztosan állíthatom, hogy ilyesmi meg sem fordult a fejükben!

Új hozzászólás Aktív témák