Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz muszurkefal #73 üzenetére

    nem tudom, én ezt nem igazán értem.. minek nyitnék meg 80 tabot, ha tudom, hogy kb 20-ra lesz időm ma? egy kattintás megnyitni bármikor, a forrás nem veszik el, igazából elég azt az egyet nyitva tartani. ha van 5 yt videó ami érdekel, azokat megnyitom új lapokon, de ha nem érek a végére, akkor kap egy "megnézendő" jelölést, és bármilyen eszközön ott van. ami meg ilyen "majd egyszer el akarom olvasni", vagy "még egyszer kelleni fog" az könyvjelző. Mi értelme egy tabon tárolni évekig? :F

    én csak munka közben szoktam elszállni tabokkal, amikor sokat keresek és mindent nyitva hagyok, de legkésőbb nap végén letakarítom max 10-re a 20-30-as listát. Ekkorra rendszeresen csomó dolog kétszer van megnyitva. Eddig az is default volt, hogy bezáráskor mindent bezárt, és üres lappal indult - erről átszoktam az utolsó állapotra való visszaállásra.

    Használom a virtuális desktop-ot munka közben, a hírek-yt-spoti-magán levelezés ott van megnyitva, hogy ne legyen teleszemetelve ezekkel a "munkakörnyezet", de már gondolkodtam a munka kettéosztásán is, hogy három desktopot használjak, csak még nincs meg az optimális elrendezés :D

    Viszont tényleg nem értem, mondjuk bármelyik híroldalt minek tartanám nyitva? kb 5 billentyű leütésével megnyitom bármelyiket, amelyiket olvasni szoktam (Ctrl+T + oldal első három-négy betűje), nem kell a tabok/group-ok között keresni, elolvasom amit akarok (főoldalról mondjuk megnyitogatom új lapokon), és zárom mindet ahogy elolvastam szintén két billentyű leütésével..

    mondjuk szerintem ez hasonló, mint a parancsikonok a desktop-on -> kb 4 éve nem nyitottam meg onnan nagyjából semmit - windows gomb - és elkezdem gépelni, mert milliószor gyorsabb mint az egérrel piszkálni az ikonokat, hiába van kint.

    "... and I hope you have a great day!"

Új hozzászólás Aktív témák