Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    válasz Döglött Róka #69 üzenetére

    "Ha mar ennyire aggódunk a userert akit lustak vagyunk korlátozni akkor legyen mögötte bolondbiztos rendszer, ne arra verjük már, hogy de jó rá tudok menni a gépedre ha épp nem küldtél szet körülötte mindent."

    Korlátozott júzerjogok mellett is igen hasznos tud lenni távoli elérés teljes körűen. Első pont: az IT nem egy emelettel lejjebb ül, mint te, s nem tíz géppel kell foglalkoznia. Hanem központilag, akár másik országból, több telephellyel.

  • modeller

    aktív tag

    válasz Döglött Róka #69 üzenetére

    "Túl sok dzsunkacéget lattam már botcsinálta adminokkal megáldva talicskával boritanák ki a pénzt az ablakon."

    Igen, jellemzően a dzsunkacégek használnak vPro-s gépeket, full remote managementtel. Főleg SCCM-el :) Teljesen elvesztetted a talajt a valósággal. Csak fújod a hülyeséget tovább.

    "mert ha a user akinek a k okos suppirt full admin jogot adott es csinal egy szép loopot, akkor a k okos support feldughatja a vpro-jat."

    Mi köze a local admin jognak ahhoz, hogy loop-ot csinál a switch-en egy user? Vagy milyen loopról beszélsz?

    "Ha mar ennyire aggódunk a userert akit lustak vagyunk korlátozni akkor legyen mögötte bolondbiztos rendszer"

    Hardverváltoztatás ellen bolondbiztos rendszer? Sok sikert hozzá :)
    Szoftverváltoztatás ellen pedig a vPro bolondbiztos rendszer.

    "De legyen, én vagyok a tapasztalatlan"

    Hát nagyon úgy tűnik, a saját kis korlátos rendszereden nem látsz túl és nem fogod fel, hogy máshol mások az igények és a tiedénél fejlettebb megoldást használnak. Nem dzsunkacégek, hanem többszázezer felhasználós nagyvállalatok. De biztos ők is hülyék és te vagy helikopter.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák