Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz engusz #39 üzenetére

    Szvsz fél/egy év az brutálisan sok idő. Aki venni akar egy notit az nem úgy akar venni hogy majd egyszer ha ideális lesz a piaci kínálat.

    HP mini-noteja sztem kinézetben és öszerakás igényességben viszi a pálmát. a VIA C7 ahogy mondod teljesen overkill. Az a proci még egy pálcás számológépbe is kevés.
    Ellenben én úgy halottam hogy a nano nemsokára jön, és német oldalakon olyan eredményeket láttam hogy odaveri az atom-ot. Sőt mi több állítólag nvidia chipkészlet is kerülhet majd a hp-cuccába, netán nvidia vga rendszerrel. Na az fincsi lenne.
    De szvsz ez a kategória nem teljesen jó koncepcióra épül, a gyenge teljesítményével, amikor már minden átlag felhasználó vistát szeretne használni, flashes weblapok millióit nyitogatni miközbe zenét hallgat és filmet néz. Szal sztem ennek a kategóriának a legjobb képviselői lehetnek azok amik talán alternatívák az én szememben a 12-14"os rendes Core2-es notikhoz.

    [ Szerkesztve ]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

  • SystemRoot

    őstag

    válasz engusz #44 üzenetére

    Jah, de a kényelmes fotelban ülős dolog az megy a 12-14" al is. Sőt én megmondom neked őszintén hogy nem tudom elképzelni milyen lehet az élet 13.3" alatt. 12"még talán talán. De sokkal inkább 14"hoz közeli az ideális. Ennél kisebb egyszerűen kényelmetlen, nem férsz el. Szal én amondó vagyok hogyha valaki csak 100-140k között tud rászánni, az akkor ne legyen finnyás és vegyen használtan egy kissé régebbi-generációs szubnoti szerűséget. Ha meg van pénze akkor vegyen újan egy ugyanolyat, de ne túl drágát még ha lenne is rá pénze mert elavul mint a fene, és akkor már inkább cserélje sűrűbben ha van rá pénze és jobban up to date lesz.

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák