Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz Bibby #52 üzenetére

    Ja, azt tényleg benéztem hogy azt írta nem venne használt gépet...:DDD

    Pár reakció: angol bill sztem nem akkora érvágás, ugyanúgy tudsz rajta magyarul is írni. Egyedüli idegesítő dolog hogy a hosszú í, az néha Alt+i, de a többi az ok. Ráadásul az angol az univerzális szabvány.

    Aztán: te félreértesz, én nem a lehasznált, gagyi használt notikra gondolok. Azoknál tényleg jellemző hogy az akksi az rögtön mehet a kukkába(najo inkább ne, legyünk green). De egy fél/egy éves márkás notinál ez nem így van.

    "Másrészt meg tényleg nem érted hogy van akinek nem kell az erősebb gép?"

    Mi az hogy erős gép? Mint írtam latitude d620-on én éreztem nagyon a difit asztalihoz képest, ÁTLAGOS használat mellett. Ez kompromisszum Lasabban reagált, amikor meg a winxp rajta már kezdett kicsit szétesni a rendetlen gazdájától, akkor meg végképp érződött hogy lassú, mert a registryben káosz volt, biztos tele volt spyware-el, meg miegyéb. De nekem nem volt se időm, se erőm, se hangulatom kitakarítani, defragmentálgatni, rendbeszedni. De ez most csak egy példa az átlagjúzer életéből ahol megintcsak előjön a teljesítmény kérdése.
    Szal így én azt vezettem le hogy a te mondatod "nem kell az erősebb gép" eqvivalens azzal hogy "kell a kompromisszum".:D
    (csak viccelek)

    Figy arról van szó hogy 120k ból vehetsz ilyet, és vehetsz használtan erősebbet, nagyobb kijelzővel. Elbutítás az hogy annyira moblitás orientáltság kell. Nézd meg hogy a vállalatoknál azok a mukik akik állandóan utaznak, azok is 12-14"al mennek, pedig volt régen is mindenféle minicucc. Egyszerűen átlag használatra kényelmetlen az ennél kisebb. És ráadásul még lasabb is.

    az az idézett mondat jól cseng, de sztem ne vedd szentírásnak. Főleg a Vista világában, meg az új kétszálra optimalizált programok dömpingjénél, nem kéne ezt mondogatni egy egymagos harmatgyenge atom procinál.

    [ Szerkesztve ]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák