Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fifi

    őstag

    válasz Pompi #29 üzenetére

    Köszönöm válaszod!

    Nem, nem az általad írtakat értettem félre, hanem a termék honlapján olvastam, hogy 2 db SATA eszközt támogat és egy kereskedő oldalán egy hozzászólás vezetett félre.
    A képeket látva viszont egyből leesett, hogy nincs ebben ennyi hely és gondoltam rákérdezek olyantól, aki kezeiben fogta már.

    Illetve, ha nem kellene a dvd, akkor annak a helyére lehetne hdd-t tenni, de kérdés az, hogy annak lesz-e takarólemeze elől? Ez software-s raid1-hez jönne jól, mivel nem desktop gépnek használnám és a dvd-re nincs szükségem, max. az oprendszer telepítésekor jön jól.

    Elhalálozott az otthoni "szerverem" (Hp e-PC e40) alaplapja, így ennek pótlására keresek valamit.

    Követelmény:
    Halk, kis fogyasztás, kis helyen elférjen, max. 1 GB RAM, kb. 800-900 MHz-es CPU m ár elég, minél olcsóbban megúszni. Természetesen nem kap nagy terhelést, de 24 órában kellene mennie, mint print, imap, dns szerver.
    Nem lesz rajt monitor és egyéb periféria, így nem kell jó VGA, hangkártya stb.

    Esetleg ennek a célnak egyéb, olcsóbb gépet tud valaki, amibe elfér 2 db hdd, akár 2,5" is jó lenne? A lényeg, hogy téglatest alaku, állítható legyen, mert csak így fér el az asztalon.

Új hozzászólás Aktív témák