Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz Zsebob #4861 üzenetére

    A nagy kozponti kanyargos kabel, aminek a vegen van az lcd csati meg amugy a hangszoro, azt kene megnezni, hogy a csatitol eltekintve, azaz az alaplap fele ugyanaz-e. Bennem is felmerult mar a kerdes, tekintve hogy annak a kabelnek van a masik meghibasodasi modja, hogy a csiki-csuki miatt a szigeteloreteg lejon rola, es amikor igy osszeernek a nem osszeillo kabelek az athajtason, akkor (pontosabban attol is) johetnek a fantom erintesek. Bar volt itt kb. egy eve egy link, hogy csak ezt a szigetelest valami vekonyabb szigszalagszeruseggel megragasztottak, es megjavult. En se szedtem szet azota, plane nem a kettot egyutt, hogy ezt megnezzem...
    +1: magat a kabelt mashogy kell a ket keszuleknel kifuzogetni... egyiknel kell bujtatni, a masiknal nem. Hasonlonak hasonlo persze ettol meg, a felette levo valamelyik elem ter el (femlemez alakja).

    Ja az lcd az teljesen kulon van, az lehet hogy 1:1 kompatibilis, bar ott is kell valami csati legyen persze, nem is neztem mert effektiv a digit. cserehez el se muszaj tavolitani. Az elteres a digitizernel van. (Egyebkent MM1 is van amiben kompatibilis ezen a tajekon.)

    Tipp: valami oldalon alkatreszlista, bar ez kb. eselytelen, esetleg youtube videorol lenezni, bar szerintem ott csak akkor lehetsz biztos benne, ha latsz egy elterest, az egyezesben eleg nehez.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák