Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepe79

    addikt

    Hi All!

    Ma gazdája lettem egy Defy+nak, annyira örülök, hogy megszabadultam az iTunes-tól és az összes f@szságától meg a millió kötöttségtől, hogy azt elmondani nem tudom. Olyan, mintha fellélegeztem volna, olyan, mintha más világba érkeztem volna. Nincs korlátozva, hogy jailbreak nélkül widget-eket tegyek kényem-kedvem szerint a SAJÁT desktop-omra a telefonomon, nem kell mókolni, hogy egy nyomorult saját MP3-at állítsak be SMS vagy hívás-hangnak, nem kell mindent azzal a megérthetetlen, átláthatatlan, káosz, fosadék, leírhatatlan és levakarhatatlan mocsok iTunes-al csinálni, amitől lassan már hánytam, nem kell annyira vigyázni a telefonra, nem b@szódik el rajta fizikai gomb, mint az iPhone-on az az egy, ami való mindenre, nem a desktopra röpít ki mindenhonnan az az egyetlen átkozott, nyamvadék gomb, stb. Egyszóval eszméletlen jó eddig a Defy+, régen már volt Defy-om, örülök, hogy visszatértem a vérfrissített utódjához!

    Üdv: Bepe

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Új hozzászólás Aktív témák