Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diabolis

    tag

    válasz Puma K #21 üzenetére

    Kövezzetek meg, de mi otthon teljesen meg vagyunk elégedve a UPC+Voda kombóval.
    UPC: 300 megás net, mire lefürdök lejön egy QHD film, mire az asszony lefürdik lejön egy sorozat is :D Van hozzá valami tévés előfizu, azt a gyerek két hetente reggel bekapcsolja, anyósnál valami analóg vonal van, de neki elég, ATV van benne :D . Ez így azt hiszem 5k körül havonta
    Voda: Két korlátlanul pofázós, videónézős RED csomag, darabja talán 9000 körül, 5GB nettel, + a készülékek. Most az egybesülés miatt kaptunk még 5GB netet... Bakker, 13.-án számlazárás, 12.-én még van 8GB netem? Letöltöm a netet, mobilra!! :D
    Az ügyfélszolgálatok is jók (egyszer kavartam be az helpdeskes upc-st a "portforward" szócskával :D ), ha nagy ritkán hiba van, nem leráznak, megpróbálják megoldani.
    Én kíváncsian várom milyen ajánlatokkal jönnek... Max. a havidíjak csökkentésével tudnánk mit kezdeni. A vezetékes net sebessége bőven elég, a mobilnettel is jó vagyok, duma, sms ingyen, a tévét pedig baromira nem nézzük. De olcsóbb nem lesz, ebben azért nem bízok :D

    Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

Új hozzászólás Aktív témák