Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DemonDani

    addikt

    válasz Lord Soth #28 üzenetére

    Sajnos tényleg nem tudsz mit csinálni, mert ma már a telefon "létszükséglet". Ezért tökmindegy milyen drága, úgyis meg fogod venni.

    Ekkora hülyeséget... (már bocs)
    Akinek telefon telefonálni kell az kap 0/1Ftért is telefont előfizura, kártyásan meg 10k alatt... ami bagó

    [ Szerkesztve ]

    NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

  • Jaffafa

    aktív tag

    válasz Lord Soth #28 üzenetére

    "A benzinkutak idehaza nem az árral kívánnak versenyezni, hanem a szolgáltatással"

    S ez így is van. van jó ismerösöm a shellnél és vazze, el sem hiszem, hogy ennyi kényelmes ember van idehaza (persze mind jajgat, hogy mennyire szegény). Csak azért odamenni, mert nem nekem kell tankolni meg mindenfajta szaros pontot gyüjthetek ami semmire sem jó! Plusz minden üzemanyag drágább, mint máshol pár ft-tal. Megjegyzem halkan, hogy a 95-öst a mol szállítja a shellnek meg mindenkinek idehaza. Nuku adalékanyag meg mindenféle baromság. Az autód nem megy jobban a pénztárcád viszont könnyebb lesz. Plusz 150.000 pontonként vehetsz egy akciós bézbóllsapkát 5ezerért. :W

    [ Szerkesztve ]

    "Most már ideje lefeküdni. De előtte elolvasom a NENYI-t, hogy merjek nagyokat álmodni." by Szözö

  • BaLee

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Lord Soth #95 üzenetére

    Pontosan. Saját birkaságunk miatt részben. De mit tud tenni az ember?
    A benzint meg kell venni maximum nem autózik annyit az ember vagy gyakrabban ül kerékpárra. De telefonnál lehet válogatni bőven 10k alatt is.
    Csak szegény szolgáltatók odáig nem jutnak el, hogy amíg egy 5 ezres készülékben nincsen semmi amivel plusz szolgáltatások megrendelésére ösztönözzék az embert addig nekik ebből nem lesz profitjuk.
    Azon se wifi, se böngésző, se semmi.

    Míg ha valaki kapna egy csillivlilli telefont csak azért mert olcsó, és kipróbálná mire képes lehet, hogy rákapna a dolgokra.
    Így voltam én is pl. az internettel. Jó jó a wifi csak sok helyen nincs. Aztán most lett a vodánál egy olyan csomag, hogy 1 hónapig 50mb internet 1000ft. Előfizettem mert hiába van csillivilli telefonom (amit fele áron vettem használtan anno, de most már annak is csak a felét éri) ha nem tudok megnézni valamit ami érdekel, mert épp nincs wifi a környéken.
    Ha nem lett volna ilyen lehetőség a telefonban sosem merült volna fel rá az igény.

    Ebben hagytak le minket nyugaton. Ott adnak egy vadiúj csúcskategóriás telefont ingyen mondjuk havi 6-8k-s előfizetési díjért aminek a díja lebeszélhető van benne internet meg minden. Ez nekik fix bevétel mondjuk 2 évig.
    Mennyivel vannak előrébb azzal, hogy a drága telefonjuk helyett veszek egyet függetlenül máshol és kártyásként havi max 1000ből elvagyok vele?
    168ezer vs 24ezer ft bevétel nekik tőlem, két év alatt.

Új hozzászólás Aktív témák