Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jaffafa

    aktív tag

    A cikk nagyon jó és gratula.

    A külföldi szolgáltatókhoz meg tényleg nem érdemes hasonlítani az itthoniakat. teljesen mások a viszonok. Pl Ausztriában tök olcsó (nekem is van ott elöfizetésem) míg németroszág hozzá képest nagyságrendekkel drágább.

    A régi ügyfelek megtartása valóban problémás idehaza és nem hiszem el ,hogy nem tudnának valamit tenni ellene, inkább nem akarnak szerintem.

    Anno 1998 táján még a Westel900-nál dolgoztam és már akkor bejött az, hogy nekem, mint eladónak ki kellett szürni a potenciális csalókat és azokat nem kiszolgálni. Persze teljesen diplomatikusan :D Lehet, hogy meglepö, de már akkor nagyüzemben folyt ez a dolog. Emléxem anno egy Nokia 3110 akcióban 30ezer körül mozgott (egy átlag fizu volt ennyi arrafelé) és vitték, mint a cukrot elöfizetéssel. :K
    A jó öreg Alcatel One Touch Easy-röl nem is beszélve, na aza aztán durva egy teló volt.

    "Most már ideje lefeküdni. De előtte elolvasom a NENYI-t, hogy merjek nagyokat álmodni." by Szözö

  • Jaffafa

    aktív tag

    válasz Lord Soth #28 üzenetére

    "A benzinkutak idehaza nem az árral kívánnak versenyezni, hanem a szolgáltatással"

    S ez így is van. van jó ismerösöm a shellnél és vazze, el sem hiszem, hogy ennyi kényelmes ember van idehaza (persze mind jajgat, hogy mennyire szegény). Csak azért odamenni, mert nem nekem kell tankolni meg mindenfajta szaros pontot gyüjthetek ami semmire sem jó! Plusz minden üzemanyag drágább, mint máshol pár ft-tal. Megjegyzem halkan, hogy a 95-öst a mol szállítja a shellnek meg mindenkinek idehaza. Nuku adalékanyag meg mindenféle baromság. Az autód nem megy jobban a pénztárcád viszont könnyebb lesz. Plusz 150.000 pontonként vehetsz egy akciós bézbóllsapkát 5ezerért. :W

    [ Szerkesztve ]

    "Most már ideje lefeküdni. De előtte elolvasom a NENYI-t, hogy merjek nagyokat álmodni." by Szözö

Új hozzászólás Aktív témák