Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klepto

    addikt

    válasz opeter87 #293 üzenetére

    Na ja; itt a kommunikáción múlna minden!
    Opcióként kéne felkínálni, mint lehetőséget; hogy havi 3500.-Ft és 35.-Ft-os percdíj, vagy havi 5600.-Ft, és 1.-Ft-os perdíc!
    Aki tud számolni, előbb-utóbb kapcsolna, és áttérne.
    Egyébként ha már itt többen belementek a politikába, én is fűznék egy halk megjegyzést a kommunikáció meg nem léte miatti biztosíték kicsapásra:
    GyF bevezette a vizitdíjat. Mindenki háborgott; ahogy én is!
    Majd beszéltem egy háziorvossal, aki bizalmasan megsúgta, hogy neki jó volt, mert a vizit díjat 100%-ban otthagyta a kormány, és a kártyapénzt sem vette el, de még csak nem is csökkentette (igaz, nem is emelte abban az évben).
    Ha ez nyilvános adat lett volna, szerintem fele annyian nem háborogtak volna...
    Ezeket a rókabőr lehúzásokat viszont én sem értem; nyíltan mondják meg, hogy mire kell a pénz, vessenek ki ott adót célzottan (mint a vizit díjat), de kommunikálják le, hogy azt nem nyúlják le, hanem ott hagyják, ahova az ember fizeti, és akkor talán könnyebben csúszna le a béka az emberek torkán...
    De ez csak egy halk, és zárójeles megjegyzés a részemről, és talán még tolerálható stílusban :B

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák