Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lexandro

    tag

    válasz Dr. X #5 üzenetére

    Bennem bugyognak az otletek mire hasznalnek egy ilyen filleres cuccot, amit javaban felprogramozhatok...

    A HTPC alapbol benne van ugye a listaban ha a hdmi-vel felkotom es tudok valami modon ethernetet csiholni a masinaba.

    Mivel 4-es android, ezert a home automation-re fel van keszitve, remekul osszekothetem mindenfele intelligens csatlakozoval, lakasadatokkal, remote web kamera kukkantoval es popcorn arnyi aramot fogyaszt csupan.

    Ha kiviszem a lakasbol maris latom a potencialt abban, hogy mindenfele kereskedelmi egysegben touchsreenes alkalmazast fejlesszek ra (parkolojegy automata, etterem/kocsma szamlazoszoftver, raktarkeszlet ellenorzo kioszk a vevoknek az eladoterben, infokioszk/netezesi pont kirakva strapabiro billentyuzettel)

    El tudom kepzelni, hogy a brutalis mereti BKV jegyautomatakat vegre lecserelnek modern kinezetu, nem orosz tervezesnek latszo valamire ezekkel a mutyurokkel. Kell egy nyomtato, touchscreen meg ez a kis vasacska es kesz a jegy/kuponvasarlo funkcio minimalmeretben, barhova telepitheto modon.

    De epithetne az ember carputtert is a kocsijaba, kihajthato lcd-vel, amit ez a kis csoppseg hajt meg.

    De meg van par otletem, csak elsore ennyi jutott eszembe :)

    Robi

Új hozzászólás Aktív témák