Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duck663

    őstag

    Nekem ez a járgány nagyon bejön, de van egy pár apró hibája.

    Először is a madár kakesz sárga részek. Hogy a ....-ba kapcsolódik ez a zöld közlekedéshez? De most őszintén? Ez sznob sárga, és rém undorító. A hűtőmaszk, szerintem brutálisan ronda lett, ahogy egyébként ez a szürke is, szerencsére lehet más színt választani. Felnik. Pfff rusnyák, jó, hogy abból is van lehetőség más választani. Akku, egyszerűen kevés, értem én, hogy a nagyobb súly a vezetési élmény rovására megy, de legalább lenne választható. Hogyha valakinek nagyobb csomag kell akkor legalább választhassa. Visszatöltés hatékonysága, a visszatöltés erősségének állíthatósága (kellene 7-8 lehetőség és azt a kormányra tenni, hogy menet közben gyorsan a forgalomnak és a domborzatnak megfelelően lehessen állítgatni, a max hatékonyság érdekében). Nekem az Angol zászlót mintázó hátsó lámpák sem jönnek be, ez is lehetne opció, rendes lámpa vagy efféle dizájn. Középső kijelző, ha már egy kör alakú valamibe tették, miért nem lehetett négyzet alakúra formázni azt a kijelzőt? Sokkal több információt meg lehetne jeleníteni rajta. No és a legfontosabb. Ennek az autónak már vagy 5 éve piacon kellene lennie.

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

Új hozzászólás Aktív témák