Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz 5ent1nel #762 üzenetére

    Csak mert én éreztem magam furán, hogy mi az a nagy "AMD elleneség"? Mint ha ördögtöl tartanának? Vagy mint ha komolyan kihatna bárki életére hogy milyen processzor használ.

    Igen, lehet valakinek az intel van a komfort zonáján belül, nekem is fura volt 15 év kék után pirosra váltani. De nincs mitől tartani, ez csak szilicium. Az meg hogy milyen a doboza, szin, dizájn a többi marketing. Teljesen jó hogy hozta az AMD A Zen 3-at, legalább inspirálja az intelt hogy fejleszen.
    Majd megunják, vagy kinővik! :D Feltüniség viszketekség.

    (#761) kolopele
    Akkor hajrá! :D

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

  • kolopele

    nagyúr

    válasz 5ent1nel #762 üzenetére

    Szerintem meg az AMD tábornak van egyfajta bizonyítási kényszerük, mi, akik Intelesek vagyunk, egyszerűen csak megvesszük és használjuk már évek óta. Amikor megszólalunk, akkor meg támadnak, mert nekünk nem lehet igazunk, nem lehet ellen véleményünk. Ugyanez van kártyák terén is. AMD a legjobb, a driverekkel nincs gond, user error minden. Semmi rosszat nem mondtam én sem például azzal, hogy az 5600X amennyiben nem lesz lényegesen erősebb mint egy 10400, akkor nem éri meg abszolút a 100% - os felárat. Ezt azonnal le kellett hurrogni, meg kellett támadni? Miért? Tesztet persze még senki nem látott, de sokkal jobb lesz. Na persze.... Minket vádolnak fansággal, miközben az 1600 - at dicsőítik, ami jobb ár/érték arányban az említett Intelnél. Lehet, csak éppen gyengébb teljesítményben. A mai gamer világban azért egy alig több mint 50 ezres, 6/12 - es proci hadd ne legyen már drága, lényegében ez a középkategória, a Ryzennek meg a 3600, innen már csak feljebb vezet az út.

Új hozzászólás Aktív témák