Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz kolopele #766 üzenetére

    A 85 Dolláros 1600 valóban az egyik legjobb vétel a piacon, ár-érték arányban nagyon ott van. Talán az egyik gyengesége a hogy 1 szálon nem a legerősebb és a gyári all core turbo csak 3400 mhz. Tudom mert nekem is ilyen van, én beismerem a gyengeségeit! :)

    Az igaz bestbuy az 1600AF volt, a szerencsésebb modellek 4,2 ghz-t is tudtak 1.3 volton.

    Amúgy ez amit itt leirtál, nem bántásképp de elég nagy katyvasz. :D
    igaz álmos vagyok, de ne akard már beállitani hogy szerinted itt bárkit érdekel hogy az "intelesek" milyen processzort haszálnak.
    Megsugom egy ép elméjü emberek magasról tojik bármelyikünk hardverére.
    Ezért irtam hogy túl van lihegve ez a hardver mizéria, mert ennek semmi értelme felnőtt emberek vitatkoznak.

    (Driverekre utolag kitérve, nekem volt pár éve 6 éve AMD kártyám. Lekopogom soha nem volt semmi gond. De volt egy haverom aki akkoriban halálra szivott a Driverek miatt. R9 380X-t vett, aztán a Driver miatt folyamatos fagyások áldozata lett, minden kipróbált de semmi nem segitett. )
    Na meg neki volt FX 8350 nekem egy I5-3470, és mikor eljött le esett az ála az intelen mennyivel jobb mint ugyan az a játék. Ami nála elég szépen dropolt stb.

    RX 570 mellet meg ugyan mindegy mi van! :D
    Bár a 9900K ereje jól jönne Starcraft 2 alatt

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

  • 5ent1nel

    aktív tag

    válasz kolopele #766 üzenetére

    Nem. :N
    Mindkét tábor fanboy-ai rossz színben tüntetik fel a "táboruk" szimpatizánsait. Itt a probléma azzal van, hogy szerinted az egyik normális, csak a másik flúgos... Nyiss meg egy random AMD cikket pár évvel ezelőttről és számold meg a hozzászólások között az "AMD a csórók Intele" mondandójúakat. Hát, lesz egy pár. :D
    Szóval ha a hárombetűs most nagyot dobbantott és tényleg jobb lesz, akkor tulajdonképpen csak visszakapjátok amit eddig adtatok, igaz? Mondhatnám hogy jogosan, de ez így nem igaz, és nem is akarom ezzel még jobban elmélyítenénk ezt a parttalan vitát. :(
    Én elhatárolódom a szélsőségtől, mert nem vagyok részvényes és pont nem érdekel ki mit vesz, ám megvan a véleményem a fanboy-okról.

    [ Szerkesztve ]

  • Depression

    veterán

    válasz kolopele #766 üzenetére

    "Szerintem meg az AMD tábornak van egyfajta bizonyítási kényszerük, mi, akik Intelesek vagyunk, egyszerűen csak megvesszük és használjuk már évek óta"
    Mindezt írod pont te, aki annyira bizonyítani akarod egy AMD-s topicban, hogy a 10400 mennyivel olcsóbb és jöbb, miközben számtalanszor megcáfolták már: jobb, ha drága alaplaban van, és olcsóbb, ha egy silányban, de akkor nem is jobb. Az 1600-osat ks te hoztad ide szerintem, mert nekem úgy rémlik, hogy a 3600-at, és a 2600-at hozták fel annak ellenfeleként.

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

  • ShiTmano

    aktív tag

    válasz kolopele #766 üzenetére

    Magadból indulsz ki mert te mérsékelt vagy. De átmész az Iponra csodát látsz. Intelesek durván nyomják. "Developer" anyab*szó k*csögöknek nevezi az AMD-seket, "Hunspirit" letranszvesztitázza Lisa Su-t. "Manbali" is amiket megenged magának... Innen kitiltották szerencsére. Intelesek hidd el átlagban sokkal elvakultabbak, erőszakosabbak. Itt is ez volt a jellemző. Most már nem vészes a helyzet. Ryzen óta több lett az AMD-s. Intelesek átmentek Iponra inkább. Ott még tombolhatnak. Itt újabban csak az szokott lenni, hogy Abut minősítik a cikkei miatt, hol finomabban, hol durvábban. De általában személyeskedve. És régebben mocskolódva is.

    "Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

  • hokuszpk

    nagyúr

    válasz kolopele #766 üzenetére

    "Szerintem meg az AMD tábornak van egyfajta bizonyítási kényszerük, mi, akik Intelesek vagyunk, egyszerűen csak megvesszük és használjuk már évek óta. "

    tudod - mint itt talan par oldallal elobb emlitettedvolt, - amikor te még hirbol sem ismerted a PH! -t, akkor az Intel tabor csinalta ugyanezt.
    Az AMD 32 kesobb 28nm -en ragadt, az Intel meg szepen ugrotta a gyartasi lepcsoket, amitol gyorsult es vitte le a fogyasztast.
    Az 5Ghz FX -re a gyari TDP valami 220W volt. Na akkor nagy volt a kollegaid pofaja, hogy "kazan", meg ilyesmi. A Bulldozer lassusaga, mellé ultimate erv volt az Intelesek kozott a fogyasztas is. Nos ha utobbi akkor az volt, legyen már most is.
    Persze szegeny ember AMD -t vett, mert Intelre mar akkor sem tellett.
    * Illetve tellett volna, de nekem eleg volt a Phenom, lehet meg mindig az lenne a melos vas, ha nem dol ki az alaplap. *

    Szoval ez ilyen "az ugy kezdodott, hogy valaki visszautott" tortenet, ha akkor nagy volt az arc, akkor most az van, hogy visszanyalt a fagyi.

    [ Szerkesztve ]

    Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz kolopele #766 üzenetére

    Az egyik legnagyobb intel fánn és egyben az egyik legnagyobb hittérítő az oldalon - meg hát ugye ez nem is az első regisztrációd - lásd. "milyen CPU-t" vegyek topic" ahol pár naponta generálsz flame-et majd hisztiből elmész pár napra mondván többet nem jössz, elpanaszolja egy AMD-s hírnél, hogy szerinte az AMD fánn-ok olyanok amilyenek. Áhááá, ez már szinte Jack@l szint

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • worxland

    addikt

    válasz kolopele #766 üzenetére

    "Szerintem meg az AMD tábornak van egyfajta bizonyítási kényszerük" - igen, azért van ebben a topikban most már többtucatnyi be- és hozzászólásod.

    [ Szerkesztve ]

    ''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

Új hozzászólás Aktív témák